Про сварки з Зеленським, розлучення з дружиною і шкідливі звички: 5 фактів про Олександра Пікалова

Про сварки з Зеленським, розлучення з дружиною і шкідливі звички: 5 фактів про Олександра Пікалова

Український комік і актор Олександр Пікалов 30 січня святкує день народження. Йому виповнилося 46 років.Найпопулярніший байкер в Україні не скупий на гучні висказування про «брудну» політику, а його розлучення з дружиною після 18 років шлюбу обговорювала вся країна. OBOZREVATEL зібрав найцікавіші факти про одного з творчих керівників студії «Квартал 95».

  • Непорозуміння з Зеленським
Володимир Зеленський та Олександр Пікалов раніше разом грали на сцені

Олександр Пікалов розповідав, що стосунки з президентом України Володимиром Зеленським не завжди складалися гладко. Нерозуміння були викликані суперечками через роботу, але гострі ситуації швидко «загладжувалися». Ще на початку творчого шляху друзі так посварилися, що не спілкувалися рік.Зараз колишні колеги рідко спілкуються і бачаться на святах. У Пікалова немає особистого телефона Зеленського. Президент змінив старий номер, а новий своєму товаришу не дав. Про це Пікалов розповів в інтерв’ю «Українській правді«. Артист був проти політичної кар’єри друга. У Олександра також були претензії до президентської діяльності, зокрема як Зеленський підбирає кадри на управлінські посади в країні.

  • Куріння і алкоголь
Олександр Пікалов палить сигари

Олександр Пікалов не приховує, що має багато шкідливих звичок. Він є фанатом Елвіса Преслі й унаслідував у нього пристрасть до алкоголю і цигарок. В програмі «Зе Інтерв’юер» актор заявив, що любить «прибухнути», як король рок-н-ролу, і також постійно курить кубинські сигари. Від куріння Пікалов намагався позбутися, переходив з важких цигарок на тонкі. Улюблений напій коміка – текіла та віскі.  • Конкуренція в «Кварталі»
Артисти шоу ''Вечірній квартал''.

Пікалов підкреслював, що конкуренція в колективі «Квартал 95» завжди існує. Після того, як Володимир Зеленський покинув студію, актори почали працювати над ребрендингом, якого не було 20 років. Творчими керівниками стали Євген Кошовий та Олександр Пікалов.

  • Розлучення з дружиною
Олександр Пікалов розлучився з дружиною

Пікалов розлучився з дружиною Іриною після 18 років шлюбу. Він залишив приватний будинок жінці та 15-річному сину Михайлу. Колишня працює продюсеркою у «Кварталі 95» і хрестила доньку Зеленських.

У 2020 році Олександр розповів, що часто дарував дружині квіти, не називав тещу мамою і не віддавав усі гроші в родину. «Справжній чоловік не повинен ходити без штанів, але зобов’язаний вирішити будь-яку проблему», – заявляв Пікалов.

  • Політичний гумор
Пікалов є одним з керівників студії ''Квартал 95''.

«Квартал 95» відомий жорсткими політичними жартами над можновладцями. Однак над тепершньою владою гумур став більш «лайтовим» і Пікалов зауважив, що це самоцензура. Їх зараз контролює помічник президента Сергій Шефір. Він іноді підказує, що не треба пускати в ефір.

Сам Пікалов раніше пародіював колишнього президента Віктора Януковича, а зараз – бізнесмена Ігора Коломойського. За словами артиста, нерідко політики ображалися на кварталівців. Олена Зеленська продовжує працювати авторкою у студії «Квартал 95», але до політичних жартів ставиться скептично. Перша леді слідкує, щоб гумор був правдивим.

Залиште свій коментар