Такі дані оприлюднили в Службі безпеки України 12 березня. Це лише підтверджує, що влада Кремля проявляє нелюдяність не лише до населення нашої країни. Також вони не цінують життя своїх солдат, які за вказівками чинять терор проти цивільних.Путін вдається до тактики Сталіна

В СБУ акцентували, що це демонструє зневіру Путіна у своїй армії. Мовляв, через це він вдається до сталінських репресій.

Нам дали зрозуміти, що назад ми не повернемося, бо за нами їдуть ешелони, що вбивають дезертирів, які намагаються повернутися додому,
– зізнався один із полонених окупантів.Слід зауважити, що він, як і сотні інших, казав: «Ми були на навчаннях». Проте цей чоловік вирізняється тим, що не заперечував – вони знали, куди їдуть. Мовляв, до цього ще розповідали про «поганих українців».

Допит полоненого окупанта в СБУ: дивіться відео

У Службі безпеки також зауважили, що, ставши співучасником злочинів, окупант шкодує, що в нього не вистачило духу протестувати, як морські піхотинці Росії. Напередодні під Одесою 600 морпіхів збунтувалися і не вийшли з судна.