Повістки у Славському: військкомати вирушили до відпочивальників (відео)

Повістки у Славському: військкомати вирушили до відпочивальників (відео)

Повістки роздавали біля “Захара Беркута” та на Тростяні.В Україні почали масово вручати повістки на курортах. Минулими вихідними представники Центру комплектування (військкомата – Ред.) здійснили такий рейд на гірськолижному курорті поблизу селища Славське Львівської області.

Про це в коментарі повідомив селищний голова Славського Володимир Бега, – пише ТСН.“Дійсно, на території були присутні люди в військовій формі, які роздавали повістки. Це було в суботу. Я сказав би, що така масова робота проводилася вперше. Була присутня велика кількість людей у формі. Одночасно вони були присутні в селах, біля “Захара Беркута” (гірськолижний курорт – Ред.), на Тростяні (туристичний маршрут – Ред.). Їх супроводжувала поліція”, – розповів нам Володимир Бега.Своєю чергою, в обласному ТЦК нам не підтвердили та не спростували того, що їхні уповноважені представники проводили таку роботу на курорті. В ТЦК мотивували це тим, що повідомити офіційну інформацію зможуть після отримання відповідного інформаційного запиту. Редакція ТСН.ua надіслала такий запит та чекає на відповідь.

Водночас у Львівському обласному ТЦК додали наступне: “Законодавством на сьогодні не визначений порядок, де можна чи не можна вручати повістку. Фактично її можуть вручити особисто в руки в будь-якому місці: на вулиці, блокпості, робочому місці, за місцем проживання. Вручати повістку може представник органу місцевого самоврядування, керівник підприємства, установи, організації, де працює військовозобов’язаний, управителі багатоквартирних будинків. Також повістки можуть вручати безпосередньо посадові особи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки”.

 

Залиште свій коментар