Повалій заявила, що Путін «здатний позбавити світ нацизму»: звикла бути там, де правда, тому я з Росією

Повалій заявила, що Путін «здатний позбавити світ нацизму»: звикла бути там, де правда, тому я з Росією

Відома співачка родом з України, яка активно підтримує геноцид власного народу та вихваляє політику Кремля, Таїсія Повалій вкотре виступила з низкою цинічних пропагандистських заяв про рідну країну та співвітчизників. Артистка оголосила, що вона на боці Росії, оскільки «звикла бути там, де правда», а президент-диктатор Володимир Путін, на її думку, зараз «позбавляє світ нацизму».Інтерв’ю із зіркою естради, яка каже відвертими пропагандистськими наративами, з’явилося на сайті «Дни.ру». Як і слід було очікувати, свого зомбування Повалій не визнає, а свято вірить, що це властиво українському народові.

На думку співачки, Росія, яка вбиває мирних людей, руйнує цивільну та критичну інфраструктуру, а також намагається окупувати ще більше територій незалежної держави, насправді «рятує» Україну.«Я з дитинства звикла бути там, де правда. Тому я – з Росією. Я за те, щоб відбулося повернення із зомбованого стану, в якому знаходиться сьогодні моя Україна, до нормального життя. Усі ці 8 років я жила з нерозумінням того, чому все це відбувається на Донбасі, за що там вбивають людей… Я чекала настання часу справедливості. Нарешті, він настає. Дуже хочу, щоб люди на Донбасі жили так, як хочуть самі, щоб їм нічого не нав’язували, не ґвалтували. І зараз саме за це і йде боротьба… У тому, що сьогодні робить Росія, бачу порятунок і свій, і України. Відчуваю, що Росія зараз мене захищає«, – видала путіністка.

Повалій заявила, що Путін ''здатний позбавити світ нацизму'': звикла бути там, де правда, тому я з Росією

Говорячи про кремлівського вождя, Повалій зазначила, що для неї це людина, яка виконує історичну місію.«Володимир Путін для мене – це та людина, яка в силах зберегти сильну Росію і позбавити світ від нацизму, з яким я зіткнулася безпосередньо. Це його історична місія, на мій погляд», – уточнила зрадниця.

Водночас Повалій, яка говорить про нацизм в Україні, з яким вона нібито зіткнулася, запевняє, що останні роки мешкала у Києві.

«Всі останні вісім років українська преса писала, що я втекла в Росію слідом за Януковичем. І це, напевно, мене і врятувало – мене не зачепили, хоча я жила в Києві. З Віктором Федоровичем, до речі, після його повалення я не бачилася і не спілкувалася – навіть не знаю, де він«, – заявила виконавиця.

Повалій заявила, що Путін ''здатний позбавити світ нацизму'': звикла бути там, де правда, тому я з Росією
Залиште свій коментар