Посівний календар на березень та квітень 2021 року. Щоб мати гарний врожай

Посівний календар на березень та квітень 2021 року. Щоб мати гарний врожай

Для гарного врожаю овочевих культур користуйтесь посівним календарем, щоб знати в які дні можна садити насіння на розсаду, а в які заборонено.У березні місяці 2021 року.

Сприятливі дні у місяці:9 березня: можна працювати на землі, обробляти рослини від шкідників, садити огірки, гіркий перець та різні трави.

11-12 березня: можна займатися садово-городніми справами, але щепити, обробляти рослини та дерева не рекомендується. Садити можна овочі, декоративні та плодові дерева.13-14 березня: небажано займатись обрізкою, пересадкою та пікіровкою. Можна сіяти овочеві культури.

17-18 березня: дозволяється проводити роботи з рослинами, які ростуть на поверхні. Садити та сіяти рослини дозволяється.

27-28 березня: ці дні найсприятливіші у цьому місяці для посадки та посіву усіх овочевих культур й різноманітних квіткових рослин. Пересаджувати, пікірувати та ділити бульби не рекомендується.

29-30 березня: садити бажано: кавуни, гарбузи, огірки, редиску, різні види капусти та гіркий перець. Сіяти та пересаджувати не бажано: прянощі та зелені культури.

У березні місяці досить багато несприятливих днів:

Це такі дати як: 7, 8, 10, 19–21, 23–26 та 31. Взагалі у ці дні займатися городніми справами не рекомендується.

У квітні місяці 2021 року.

Вдалі дні для посадки та посіву:

6 квітня: в цей день займаються посівом насіння огірків, баклажанів, гіркого перцю, петрушки, кропу. Не можна замочувати насіння.

7-8 квітня: можна робити все окрім щеплень та обприскування.

9-10 квітня: дозволені до посіву зелені та овочеві культури. Пересаджувати не бажано, а також займатися з бульбами та цибулинними.

14 квітня: сіяти можна овочеві та декоративні культури. Заборонено пересадка та проводити роботи з коріннями.

18-19 квітня: дозволяється посів, пересадка всіх культур та трав. Не проводьте обрізку, ніяких обприскувань та внесень добрив.

23-24 квітня: не можна розпушувати, пересаджувати та пікірувати. Всі інші роботи дозволяються.

25-27 квітня: можна сіяти, пересаджувати дині, кавуни, бобові культури, всі різновиди капусти, редиску, гіркий перець, м’яту та шпинат, окрім трав.

28-29 квітня: в цей день не застосовуйте отpyтоxiмікaти, не проводьте роботи з бульбами, травами та деревами. Всі інші роботи проводити дозволяється.

Нейтральні дати у квітні місяці: 5 та 11–13.

Невдалих дат у квітні набагато більше: 3–4, 15–17, 20–22 та 30.

Залиште свій коментар