Померла найстаріша людина у світі: як виглядала жінка, яка народилася в XIX столітті

Померла найстаріша людина у світі: як виглядала жінка, яка народилася в XIX столітті

На Філіппінах померла жінка, яка вважалася найстаршою людиною у світі. Францисці Сусано, яку ласкаво називали Лола Іска, було 124 роки.Як передає CNN Philippines, жінки не стало ввечері в понеділок, 22 листопада, у її будинку. Уряд рідного міста Лоли Кабанкалан на Західному Негросі підтвердив цю новину.

Франциска була останньою живою жінкою, яка народилася в XIX столітті. У документах вказано, що вона народилася 11 вересня 1897-го, за рік до того, як іспанці відмовилися від панування над Філіппінами.Причину смерті Лоли ще не визначено, повідомив журналістам співробітник міської служби громадської інформації Джейк Карлайн Гонсалес. Медики досліджують тіло на зараження коронавірусом, хоча, попередньо, жодних симптомів інфекції в неї не було.

Франциска Сусано
Рекордний вік Лоли підтвердила місцева влада

Хоча вік Франциски підтверджувався місцевою владою, у вересні цього року представники Книги рекордів Гіннеса лише займалася вивченням документів, необхідних для офіційного оголошення жінки найстарішою людиною у світі. Лола померла, так і не дочекавшись цього рішення.«Мер Педро Зайко, віце-мер Рауль Рівера та вся міська влада, а також усі жителі міста Кабанкалан висловлюють співчуття і моляться разом із родиною Лоли Іски в період важкої втрати. Лола завжди залишиться нашим натхненням та гордістю», – написала у Facebook пресслужба міської влади.

Раніше Франциска грала на гармошці

Вважається, що секрет довгого життя Лоли полягав у дієті, що складалася з овочів і невеликої кількості м’яса без свинини. Жінка також говорила, що відмова від алкоголю позитивно позначилася на її здоров’ї, пише The Sun.

Франциска була визнана найстарішою людиною на Філіппінах
Залиште свій коментар