Помер радянський та російський співак Юрій Шатунов, найбільш відомий за участю в гурті «Ласковый май». Смерть артиста підтвердив його менеджер російським телеграм-каналам, повідомляє 24 канал.

Помер Юрій Шатунов

Виконавцю було 48 років. За інформацією деяких ЗМІ, у нього стався обширний інфаркт. Втім, інші кажуть, що причиною смерті стала серцева недостатність.Співак помер у домодєдівській лікарні. Він мав гостру серцеву недостатність. Шатунову було 48 років,
– повідомив менеджер Юрія Шатунова.

Цікаво, що незадовго до смерті Юрій Шатунов планував повернення у музичну індустрію. Він хотів відновити концертну діяльність та виконувати свої хіти нульових.

Що відомо про Юрія Шатунова

  • Музикант та виконавець народився в Башкирії 1973 року. Коли йому було 3 роки, батьки розлучилися, тож він з мамою переїхав до іншого міста. У віці 10 років мама Шатунова померла через проблеми з серцем, тому хлопця взяла на виховання тітка. Однак він втікав з дому та блукав селами, через що згодом його перевели у дитячий будинок.
  • В оренбурзькій школі-інтернаті почалась його історія як співака. Там він познайомився з Сергієм Кузнєцовим, який був завідувачем гуртка художньої самодіяльності. Кузнєцов став засновником колективу «Ласковый май» у 1986 році.
  • Через 2 роки директором гурту став Андрій Разін. Частково завдяки йому «Ласковый май» здобув шалений розголос наприкінці 80-х. Колектив «переїхав» у Москву та розвивався там. Він став першим підлітковим гуртом, адже був найбільш популярний серед дівчат та хлопців у віці 13 – 18 років.
  • «Ласковый май» проводив безліч концертів з багатотисячною аудиторією у містах Радянського Союзу. Але в 1991 році Юрій Шатунов покинув гурт та розпочав сольну кар’єру. Після цього «Ласковый май» більш не мав популярності, яка була раніше.
  • Шатунов поїхав у Німеччину й продовжив там навчання, зокрема в музичній сфері. Через 10 років він випустив альбом «Вспомни май» з хітом «Забудь». Наступного року він отримав нагороду «Пісня року 2002» за пісню «Седая ночь».

Особисте життя Шатунова

У 2000 році співак познайомився з юристкою Світланою. Через 7 років пара зіграла весілля, яке відбулося в Німеччині. Подружжя виховувало двох дітей: 12-річного сина Дениса та 9-річну доньку Естелу.