Помер найстаріший чоловік у світі – йому було 112 років

Помер найстаріший чоловік у світі – йому було 112 років

В Іспанії помер найстаріший чоловік у світі Сатурніно де ла Фуенте Гарсія, відомий у країні як «Ель Пепіно». Рекордсмен не встиг відсвяткувати сто тринадцятий день народження, проживши 112 років та 341 день.Про це повідомили на офіційному сайті Книги рекордів Гіннеса, де і відзначили довгожителя в вересні 2021 року. Ель Пепіно визнали найстарішим чоловіком на планеті після смерті 113-річного пуерториканця Еміліо Флореса Маркеса (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

В Іспанії помер найстаріший чоловік у світі Сатурніно де ла Фуенте Гарсія

Повідомляється, що іспанець тихо пішов з життя у своєму будинку в місті Леон, де і народився в далекому 1909 році.«Книга рекордів Гіннеса висловлює глибокі співчуття родині Сатурніно. Пам’ять про нього живе в семи дочках, 14 онуках і 22 правнуках», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що іспанець тихо пішов з життя у своєму будинку в місті Леон

Довгожитель поклав життя на те, щоб бути корисним своїй країні. У 1936 році, коли йому не вдалося взяти участь у громадянській війні через низький зріст (1,50 см), Фуенте Гарсія заснував шевський бізнес і створював взуття для армії.У 24-річному віці Сатурніно зустрів кохання всього свого життя – Антоніну Барріо Гутьєррес, з якою дав життя 8 дітям. Пізніше пару спіткало велике горе, адже їхній на той момент єдиний син помер у зовсім юному віці.

Довгожитель поклав своє життя на те, щоб бути корисним своїй країні

Також повідомляється, що довгожитель був шаленим фанатом футболу. Він все життя вболівав на леонський клуб Cultural Leonesa і навіть став співзасновником місцевої команди Puente Castro.

У 1937 році іспанець пережив авіакатастрофу, перебуваючи в будинку, на який впав літак.

Свій секрет довголіття покійний вбачав в спокійному житті та тому, що він «нікого не ображав».

Свій секрет довголіття покійний вбачав в спокійному житті та тому, що він "нікого не ображав"
Залиште свій коментар