Поліцейські у Чернівцях «взяли на службу» онкохворого хлопчика і здійснили його мрію

Поліцейські у Чернівцях «взяли на службу» онкохворого хлопчика і здійснили його мрію

У Чернівцях близько сотні поліцейських втілили мрію онкохворого хлопчика. 10-річний Сашко Андрійчук має невиліковну пухлину мозку і мріє стати поліцейським.Джерело: «Шпальта»

На жаль, лікарі вже не можуть допомогти Сашкові: він паліативний хворий. Блогодійники з «Міста добра» допомогають, аби останні дні хлопчика були сповнені радості.Сашко уже не говорить і половина його тіла паралізована. Але він мріє і пояснює іншим свої думки, як може.

Він пише пальчиками на гаджеті. Ми його запитали, про що він мріє, що його зробило би щасливим і змусило б усміхнутися. Він відповів одним словом: «Поліція». Поліціянти – його кумири,
– розповіла благодійниця Марта Левченко.Так, благодійники спільно з поліцейськими організували для Сашка свято. Йому зшили спеціальну іменну форму зі спецжетоном. Потім близько 80 правоохоронців із Чернівецької та Івано-Франкіської областей вирішили прийти у гості до Сашка і зробити йому сюрприз.

Сашко Андрійчук і поліція
До Сашка у гості прийшли поліцейські з двох областей

Усі правоохоронці зустріли його оплесками і провели обряд посвяти до своїх лав. Потім хлопчик обрав авто і здійснив своє перше справжнє патрулювання.

Як у Чернівцях здійснили мрію онкохворого хлопчика – дивіться відео

Залиште свій коментар