Після землетрусу у Туреччині пес-рятувальник з пораненими лапами знайшов під завалами 5 людей. ФОТО

Після землетрусу у Туреччині пес-рятувальник з пораненими лапами знайшов під завалами 5 людей. ФОТО

Після землетрусу у Туреччині собака з пораненими лапами допоміг рятувальникам знайти щонайменше п’ятьох людей під завалами у місті Малатья.Пес на прізвище Кепюк пошкодив усі кінцівки уламками скла, повідомляє Trhaber.

«Наш ветеринар, який був присутній на місці завалу, надав йому допомогу. Кепюку наклали шви, ветеринар обробив і перев’язав його рани. Наразі проблем зі здоров’ям у нього немає. Ми продовжуємо роботу. Наш собака демонструє велику жертовність», – розповів кінолог Дерсім Булут.Собака працював у різних містах, адже пройшов спеціальну підготовку для виконання службових завдань у разі надзвичайних ситуацій або  стихійних лих.

 Собака Кепюк допомагає рятувати людей після землетрусу в Туреччині. Фото: TRT Haber

З першого дня після землетрусу тварина у супроводі кінологів допомагала рятувати людей на місці трагедії.За словами кінолога Дерсіма Булута, Кепюк допоміг знайти п’ятеро постраждалих людей, яким вдалося вижити під завалами.

Він додав, що під час розбору завалів  в одному зі зруйнованих будинків рятувальники знайшли дитячу іграшку, і за її запахом тварина знайшла пораненого чоловіка, що мешкав у тому будинку.

Пес-рятувальник на місці землетрусу. Фото: TRT Haber

«Собака продовжує роботу з ентузіазмом», – додав кінолог Дерсім Булут.

  Кепюк з кінологом на місці завалів після землетрусу в Туреччині.Фото: TRT Haber
Залиште свій коментар