Під Києвом випав великий град: відомий політик показала наслідки негоди (фото)

Під Києвом випав великий град: відомий політик показала наслідки негоди (фото)

Через негоду в Україні більше сотні населених пунктів залишилися без електропостачання, і майже половина з них — у Київській області. Також біля столиці до сильного вітру з грозою додався великий град, який теж наробив лиха. Крижинки розміром мало не з помідори черрі показали в мережі.Кадри опублікувала народний депутат Іванна Климпуш-Цинцадзе у своєму Facebook.

Голова Комітету з євроінтеграції поскаржилася, що градини серйозно пошкодили рослини в її саду.«Коли радієш кожній квіточці, а природа градом руйнує все», — написала політик і громадський діяч.

Климпуш-Цинцадзе зізналася, що бачить подібне видовище вперше.Під Києвом випав великий град: відомий політик показала наслідки негоди (фото)Під Києвом випав великий град: відомий політик показала наслідки негоди (фото)

Град пошкодив рослини в саду Климпуш-Цинцадзе (фото: facebook.com/ivanna.klympushtsintsadze)

«Я ще такого не бачила — листя і цвіт з кущів і дерев, прекрасні квіти — все на землі, вся городина, що посходила, під товщею льоду», — йдеться в публікації.

Нардеп уточнила, що такий град випав недалеко від столиці, у бік Обухова.

Під Києвом випав великий град: відомий політик показала наслідки негоди (фото)Під Києвом випав великий град: відомий політик показала наслідки негоди (фото)

Климпуш-Цинцадзе показала великі градини (фото: facebook.com/ivanna.klympushtsintsadze)

У коментарях до публікації інші політики та журналісти теж поділилися розповідями, що небесний лід «наламав дров» і у них, а також зазначили, що для людей, які займаються садівництвом, це стало дуже прикрим випадком.

  • Співчуваю… моя сестра теж в шоці… 250 кущів томатів, це тільки те, що я запам’ятала…
  • Який жах!
  • Природна аномалія, викликана кліматичною кризою…
  • Шкода рослини і вашу праця.
  • У нас таке було 1 липня 2017 року. Досі шрами на деревах.
  • У нас те ж саме…
  • Ох, щиро співчуваю, таке все крихке і молоденьке постраждало.
  • Це дуже болісний шок для рослин в цілому. Буде дуже добре, якщо наступного року відновляться. Дайте восени магнію і калію, трохи цинку теж не завадить. Співчуваю.

Під Києвом випав великий град: відомий політик показала наслідки негоди (фото)Під Києвом випав великий град: відомий політик показала наслідки негоди (фото)

Великий град випав під Києвом (фото: facebook.com/ivanna.klympushtsintsadze)

Залиште свій коментар