Павло Зібров здивував фото без вусів: шанувальники не впізнали співака

Павло Зібров здивував фото без вусів: шанувальники не впізнали співака

Український естрадний співак Павло Зібров поділився з шанувальниками архівними знімками з молодості, на яких продемонстрував, який він мав вигляд без вусів.Відповідний пост знаменитість опублікував на своїй сторінці в Instagram. Відзначимо, що на деяких фото артист зображений разом з братом (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

«Знайшов фото з дитинства та юності, де ми разом з братом. Діанка відсканувала і розмалювала чорно-білі фотографії на телефоні, і вони ніби ожили. Так класно, ніколи б не подумав, що так можна зробити. Такі теплі спогади навіяли ці фото «, – написав Зібров.Зібров без вусів у дитинстві

Також він порадив усім дістати і переглянути старі альбоми з фотографіями, на яких ви ще маленькі, де молоді ваші батьки, зображені студентські роки та інші.

«В епоху діджіталізаціі дуже зручно мати все під рукою, фото в телефоні і т.д., але який кайф і емоції від живих фото! Я думаю, ви розумієте мене! Робіть фото і друкуйте, це така пам’ять! Як вам наші фотографії з братом? Павло Зібров ще без вусів», – підкреслив співак.Зібров з братом
Зібров з братом у молодості
Який мав вигляд Зібров у молодості

Шанувальникам Зіброва сподобалися його дитячі знімки. Багато хто відзначив, що він був дуже милою дитиною, а деякі навіть не впізнали співака без звичних вусів.

«Клас, з розчуленням перегорнула фото», «Без вусів і не впізнати», «Вусів не вистачає, а так – вилитий народний артист», – пишуть люди в коментарях.

Зіброва засипали коментарями
Шанувальники не впізнали Зіброва без вусів
Залиште свій коментар