Панін звернувся до російських акторів-«мовчунів» після бомбардувань Києва та Кременчука: як ви з цим живете?

Панін звернувся до російських акторів-«мовчунів» після бомбардувань Києва та Кременчука: як ви з цим живете?

Відомий російський актор Олексій Панін, який відкрито критикує путінський режим і розв’язану ним злочинну війну в Україні, записав звернення до колег-«мовчунів» у РФ після новин про нещодавні бомбардування Києва та ТЦ «Амстор» у Кременчуці Полтавської області. Артист поцікавився, чи збираються зірки якось реагувати на всі ці трагедії у сусідній країні.Також Панін поставив їм риторичне запитання: «Як ви із цим живете?» Відповідне відео він розмістив у своєму Telegram-каналі.

«Два дні тому бомбили Київ. Учора сталася трагедія в Кременчуці. Мій монолог зараз йтиме в порожнечу, але мовчати з цього приводу неможливо. Зараз я говорю про акторів – ви де? Ви вважаєте, що ваш голос нічого не змінить? Як ви з цим живете? Як прокидаєтеся, дивитеся у дзеркало? – почав Панін.Назвав актор і колег українського походження, які, перебуваючи у Москві, повністю ігнорують події на Батьківщині. Зокрема, він згадав киянок Лідію Вележеву та Ірину Купченко.

«Лідо Вележева, ти ж завжди кричала, що ти киянка, що українські пісні найкрасивіші. Ти де? Поліна Кутєпова… Де пітерці? Андрій Федорцов, Олексій Нілов… Я розумію, що Михайло Боярський – це кінчена людина. Але ви, хлопці, як ви з цим живете? Ваша країна вбиває людей і ви мовчите? Ірино Петрівно Купченко – ви теж киянка… Я розумію, коли був живий ваш чоловік Лановий, ви не могли напевно відкривати рота і щось говорити… Ірино Петрівно, я не розумію вас», – поділився своїми роздумами знаменитість.Панін звернувся до російських акторів-''мовчунів'' після бомбардувань Києва та Кременчука: як ви з цим живете?

Пізніше Панін поділився ще одним відео, в якому емоційно заявив, що його сторінки в соцмережах блокують через скарги російських ботів. Усьому виною – бажання актора говорити правду про агресію РФ. У зверненні він згадав відомих опозиціонерів путінського режиму Олексія Навального та Бориса Нємцова. Першого отруїли і посадили у в’язницю через його позицію, другого – взагалі вбили. Зірка відкрито назвав ім’я людини, яка винна в цьому.

«Ми створили мою резервну сторінку в Instagram. Я виклав відео про те, що розбомбили Кременчук і Київ. Чекаємо на розблокування моєї основної сторінки. І, просто зараз мені надходить повідомлення, що мою резервну сторінку теж заблокували. Це якась ферма ботів Росії, яка ху**ить, щоб усі люди, які говорять правду, не мали права достукатися до людей… Ви розумієте, наскільки в Росії бояться якоїсь сраної Instagram-сторінки, де людина дозволяє сказати собі хоч слово правди, що одразу блокують? Ви розумієте, наскільки Росія «встала з колін», наскільки у нас все за*бись, що Навального посадили, Нємцова вбили? Хто це зробив? Здрастуйте, Володимире Володимировичу Путін. Я не боюся говорити цю правду, говорити вам в обличчя. Ви – країна, бл*ть, виродків», – висловився артист.

Залиште свій коментар