«От як укр**и живуть!» Російські мародери зняли цинічне відео з домівки українців. 18+

«От як укр**и живуть!» Російські мародери зняли цинічне відео з домівки українців. 18+

Російські окупанти займаються ганебним мародерством у будинках мешканців тимчасово захоплених населених пунктів України. Причому записують глумливе відео своїх «геройств».Один із таких роликів записали «вояки», які проникли в один із приватних будинків. Щоправда, в якому місті чи селищі це сталося – наразі невідомо.

«Передаємо привіт з укр**іської хати», – сказав один із російських мародерів. Другий додав: «Ми в укро**івській хаті «хаваєм» укро**вське вареньїце».Окупанти розважалися як могли. Один з них одягнув на голову жіночу перуку і почав танцювати. Спільники підтримували його схвальними вигуками. На відео можна помітити, що шафи відкриті – там уже порилися мародери.

Потім вони вийшли на двір, де на столі помітили банку з шоколадною пастою: «Глянь, як ук**пи живуть! Нутеллочка, бл**ь». Пі**раси є**ні».Судячи з такої неадекватної реакції, нормальної їжі загарбники давно не бачили.

Зазначимо, що такі випадки не поодинокі. Військовослужбовці Збройних сил Росії, а також їхні посібники з так званих «Л/ДНР» масово обчищають житло українців.

Залиште свій коментар