Остапчук привітав доньку з 9-річчям та пожалівся на свою колишню дружину

Остапчук привітав доньку з 9-річчям та пожалівся на свою колишню дружину

Український ведучий та шоумен Володимир Остапчук привітав свою доньку Емілію з днем народження.5 червня дівчинці виповнюється 9 років. Знаменитість опублікував у своєму фотоблогу знімки з малечею та зворушливо до неї звернувся.

Володимир Остапчук з донькою / Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

«Еміліє, сонечко моє, сьогодні тобі вже 9! Я пишу тобі це повідомлення, бо знаю — ти колись його обов’язково прочитаєш. Дякую, що одного разу з’явилась в моєму житті і перевернула його повністю! Дякую, що обрала мене як свого тата і дала можливість відкрити нові грані любові. Будь такою ж принцесою і янголятком, як ти завжди була. І вибуховим святом, і світлячком уночі», – написав Остапчук.Володимир Остапчук з донькою / Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Зірковий татусь додав, що особисто привітати іменинницю йому не вдалося. Днями ведучий розповідав, що за останні три місяці жодного разу не бачив та не чув своїх дітей. Ексдружина Володимира – Олена Войченко – вивезла нащадків до Канади.

У своєму привітанні знаменитість пожалівся на рішення його колишньої заборонити спілкуватися з донькою й сином.«Я знаю, що ти чекала на моє особисте привітання чи дзвінок сьогодні. Але ти вже доросла і маєш знати — я не маю такої можливості, пробач, мама не дозволяє ні привітати, ні навіть тобі додзвонитись, хоча я намагаюсь з тобою поговорити щовечора… Головне, що ви з братиком зараз в безпеці, хоч і за тисячі кілометрів від дому. Ми обов’язково все надолужимо! Зараз головне — щоб ми швидше перемогли, а потім — ти повернешся в мирний Київ і я міцно-міцно тебе обійму… Твій Усіпака, татусь», – написав він.

Володимир Остапчук з донькою / Фото: instagram.com/vova_ostapchuk
Залиште свій коментар