«Орки розстріляли відомого боксера та тренера»: солдати РФ стратили призера чемпіонатів світу напередодні визволення Ірпеня

«Орки розстріляли відомого боксера та тренера»: солдати РФ стратили призера чемпіонатів світу напередодні визволення Ірпеня

В Ірпені російські окупанти вбили відомого у минулому українського боксера та дитячого тренера Олексія Джунківського. Наразі не зрозуміло, коли це сталося, але про смерть наставника стало відомо після повного звільнення Ірпеня.Про розправу над Олексієм повідомили на сайті ФБУ, розкривши деякі деталі вбивства.

Олексій Джунківський.

«Російські орки в Ірпені розстріляли відомого дитячого тренера з боксу Олексія Джунківського. За словами знайомих, Олексій загинув у боксерській залі під час «спілкування» з російськими військовими. Тренера розстріляли на місці…», – йдеться у повідомленні.Олексій Джунківський боксував за збірну України.

Знайомі на сторінці коуча у Facebook повідомили, що розмовляли з ним по телефону лише чотири дні тому. З чого можна зробити висновок, що вбивство сталося буквально напередодні повного звільнення Ірпеня, про яке повідомили 28 березня.

Українські військові звільнили Ірпінь
В Ірпені окупанти обстріляли навіть семінарію

Що підштовхнуло окупантів до того, щоб увірватися до зали до тренера та прямо там влаштувати розправу, точно не відомо, але Джунківський був великим патріотом України, учасником громадського руху «Спортсмени за майбутнє України». А під час війни із Росією брав участь у доставці їжі для українських захисників.Олексій Джунківський допомагав захисникам України.

Зазначимо, що у 2000-х Олексій Джунківський входив до складу збірної України з боксу, чотири рази ставав призером чемпіонату світу серед військовослужбовців. Був учасником матчів Україна – Росія, Україна – США та Україна – Куба.

Олексій Джунківський та Костя Цзю.
Олексій Джунківський та його нагороди.

Після закінчення кар’єри Олексій став успішним та затребуваним дитячим тренером. Серед його вихованців – чемпіон Європи серед школярів-2016 Олег Лагута та срібний призер першості континенту серед школярів-2015 Владислав Марчук.

Олексій Джунківський зі своїми учнями.
Олексій Джунківський біля рингу.
Олексій Джунківський був успішним тренером.
Олексій Джунківський знаходив спільну мову з дітьми.

Він також співпрацював і з досвідченими бійцями, влаштовував майстер-класи.

Залиште свій коментар