Окупанти знали, що бомблять дітей: з’явилося супутникове фото драмтеатру в Маріуполі

Окупанти знали, що бомблять дітей: з’явилося супутникове фото драмтеатру в Маріуполі

Американська компанія Maxar Technologies опублікувала супутникові знімки з Маріуполя Донецької області, зроблені 14 березня. На них виявився і драмтеатр, на який через два дні російські військові скинули потужну бомбу.На знімку видно, що із двох боків будівлі на асфальті фарбою написано: «Діти». Це було зроблено для того, щоб убезпечити людей, які ховалися у театрі, від авіанальотів.

За даними співрозмовника OBOZREVATEL в заблокованому місті, більшість із них – жінки з дітьми. «Ця будівля була укриттям, про це знали всі», – додало джерело.За попередньою інформацією, під час авіанальоту там перебували близько півтори тисячі людей.

драмтеатр Маріуполь бомба

Російські окупанти чудово знали про це, але все одно розбомбили будинок. Обвалений театр і довколишня територія продовжує обстрілюватися російськими військовими, а тому рятувальники не можуть з’ясувати, скільки людей загинуло, а також немає можливості надати допомогу постраждалим.Міністерство закордонних справ України вже закликало міжнародне співтовариство негайно відреагувати посиленням санкцій проти Росії через обстріл драматичного театру в центрі Маріуполя.

Біля будівлі є відмітка про те, що тут діти

«Режим Путіна вже давно перетнув межу людяності. Українські дипломати докладуть максимальних зусиль, щоб кожна людина, причетна до цього та сотень інших воєнних злочинів проти українців, була покарана», – наголосив спікер МЗС Олег Ніколенко.

У Російській Федерації зараз роблять цинічні спроби звинуватити у «провокації» Україну.

Драмтеатр у Маріуполі
Залиште свій коментар