«Нептун», затонулий корабель та літера Z: Союзмультфільм у паніці видаляє пророчий мультик 1973 року

«Нептун», затонулий корабель та літера Z: Союзмультфільм у паніці видаляє пророчий мультик 1973 року

Юзери побачили чимало фатальних збігів у мультиплікаційній картині.У Мережі активно обговорюють радянський мультик «Скарби затонулих кораблів» 1973 року виробництва російської кіностудії «Союзмультфільм».

Річ у тім, що в мультиплікаційній картині знайшли чимало фатальних збігів. За сюжетом стрічки, троє дітей з піонерського табору шукали в морі затонулий корабель із золотом, аби допомогти хлопчику на ім’я Мвамба і дітям з його країни. На пошук діти вирушили на підводному кораблі під назвою «Нептун».На ньому вони відшукали затонулий корабель, на судні якого був напис «Z 29»: «Все зрозуміло, це фашистський есмінець.  Фашистські есмінці позначали літерою Z», — каже хлопчик у мультику.

За сюжетом з корабля випливла торпеда, яку діти здали на металобрухт, а на виручені гроші купили подарунки для Мвамби та дітей його країни.Зазначимо, що «Союзмультфільм» у паніці вже активно почав видаляти цей мультфільм з Інтернету.

Ці збіги приголомшили користувачів Мережі: «Який пророчий мультфільм, затонулий рашистський корабель… «, «Сімпсони зі своїми пророцтвами нервово курять осторонь», «Збіг? Не думаю», «А «Москву» підірвали ракети «Нептун», — пишуть юзери.

Нагадаємо, на російському крейсері «Москва», флагмані Чорноморського флоту РФ, 13 квітня виникла пожежа через влучання українських ракет «Нептун». Після цього корабель почав тонути. Натомість у РФ стверджують, що нібито на крейсері вибухнув боєприпас.

Залиште свій коментар