Чоловік також бідкався, що нібито не винний, що в повсякденному житті розмовляє російською. Крім цього, він упевнено заявив, що в Одесі та Харкові люди розмовляють «переважно російською».Чоловік влаштував перепалку з працівниками кав’ярні через мову

Як виявилося, працівники закладу відмовилися обслуговувати чоловіка, оскільки він зробив своє замовлення російською. На це відвідувач відреагував досить емоційно та почав доводити, що «яка різниця, хто якою мовою говорить».

Чоловік відмовився розмовляти українською з працівниками кафе у Чернівцях: дивіться відеоКлієнт зазначив, що для нього нібито головне, аби «не було протистояння в душі й серці». Крім цього, він почав викручуватися, мовляв, він все життя говорить російською, адже народився у 1979 році.

Далі він почав доводити працівникам, що Одеса та Харків є нібито «російськими» регіонами, оскільки більшість говорить там саме мовою країни-агресорки. А ось на Заході України, за його словами, більшість говорить українською.

Наостанок, чоловік сказав, що люди мають «розуміти одне одного на енергетичному рівні», а також не зміг назвати державну мову нашої країни.