«Найважче рішення в житті»: в Англії батьки 3-річної дівчинки дозволили відключити її від апарату життєзабезпечення

«Найважче рішення в житті»: в Англії батьки 3-річної дівчинки дозволили відключити її від апарату життєзабезпечення

У лікарні Західного Йоркшира в Англії померла 3-річна дівчинка після того, як її батькам довелося ухвалитиУ Британії помер 11-місячний хлопчик Чарлі Гард, долею якого переймався увесь світ
болісне рішення через її важке захворювання. Це сталося через кілька днів після того, як дівчинку госпіталізували з проблемами дихання.

Про це пише Yorkshire Live.Дарсі Торнтон померла 8 березня — через чотири дні після госпіталізації. Її тато Люк розповів, що 5 березня вирішив показати трирічну дівчинку лікарям, помітивши, що Дарсі, яка була астматиком, відчувала біль у животі під час дихання. Після цього дитину хутко шпиталізували.

Коли її доправили до лікарні, Дарсі продовжувала лежати на животі, і після того, як лікарі сказали її батьку, що це погано для дівчинки, він підняв дитину і помітив, що вона не дихає. Дарсі перевели до реанімації, а через кілька днів — знову до загальної палати та зробили КТ-обстеження органів грудної клітини.Говорячи про те, чи могла вона мати інфекцію грудної клітини, батько Дарсі сказав: «Було виявлено ущільнення тканини легень, які на думку лікарів, були значними».

Зрештою лікарі повідомили батькам дитини, що через набряк мозку, «вона ніколи не буде такою, як раніше»: дівчинка втратить зір і через стан здоров’я не зможе прогодуватися у майбутньому, якщо виживе. Який саме діагноз поставили лікарі, ЗМІ не пише, однак зазначає, що батькам тоді довелося ухвалити «найскладніше рішення у своєму житті» стосовно життя своєї доньки.

Тато Дарсі розповідаючи зі сльозами на очах про те, коли виявив, що дитина не дихає, сказав: «Вони реанімували її протягом пів години, вона перестала дихати і серце зупинилося. Вони сказали, що якимось чином стався колапс лівої легені, через що її серце зупинилося».

“Наступного ранку нас перевезли до Лідса (лікарні міста. — Ред.), де вона (Дарсі. — Ред.) все ще була непритомною, вони стежили за її станом. Я поспілкувався з лікарем і попросив бути чесним зі мною, запитав, що відбувається, адже їй не було настільки погано раніше, — переповідає тато дівчинки. — Лікар сказав: «Я не впевнений, що вона не виживе, і якщо вона все ж житиме, вона не буде такою, як раніше».

«Не було жодних шансів для трирічної дитини, вона була такою доброю. Достатньо було побачити її лише один раз, щоб полюбити. Я завжди казав, що вона прекрасна. Вона була доросліша за свій вік», — зазначав Люк.

Обговоривши майбутнє Дарсі, Люк і Ребекка ухвалили болісне рішення відключити від Дарсі апарати життєзабезпечення, і вона померла «мирно» на початку цього місяця. У дівчинки залишилися ще четверо братів та сестер.

Батько Дарсі додав: «Я не думаю, що коли-небудь прийму це. Думаю, важко прийняти те, що я більше ніколи не можу тримати її за руку або поцілувати перед сном. Моє серце розбите».

Завуч дитячого садка, який відвідувала дівчинка, влаштував благодійний 10-годинний забіг, щоб допомогти батькам зібрати кошти на похорони дитини.

«Я хотів допомогти та підтримати сім’ю, ніхто не економить на витратах на похорон своєї дитини. Це справді шокувало садок, це було важко на особистому рівні, вона одного віку з моїм маленьким хлопчиком», — сказав чоловік.

Залиште свій коментар