Експерт з медицини розповів, чи може вакцинація стати причиною смерті

Експерт з медицини розповів, чи може вакцинація стати причиною смерті

Михайло Загрійчук вважає, що будь-яка вакцина має власний відсоток ускладнень, тож людям варто пильнувати себе та перевірятись на предмет хронічних захворювань.Про це екс-заступник міністра охорони здоров’я України, кандидат медичних наук розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи загибель військовослужбовиця в Одесі після вакцинації та відповідаючи на питання, чи спричинена вона була щепленням Загрійчук зазначив, що аби це з’ясувати потрібна комісія з відповідних фахівців.«У мене не може бути іншої думки, крім однієї, що цей випадок потрібно детально фахово дослідити. Передчасні висновки і пов’язування з тими чи іншими процедурами вони точно неправильні. Тому якщо є певні підозри, то потрібно негайно створювати комісію, але комісію фахову з експертів-лікарів і досліджувати реальну причину смерті людини, а вже після того робити якісь висновки і, зрозуміло, з якимось публічними комунікаціями виступати», — пояснив він.

Екс-заступник міністра охорони здоров’я також пояснив, чи потрібно проходити медогляд перед тим, як робити щеплення.«В інструкції немає обов’язкового повного медогляду перед тим, як робити вакцинацію, але громадяни все одно мають бути на сторожі. Кожен знає свої хронічні захворювання. Тож, очевидно, це було б не зайвим», — сказав співрозмовник.

Резюмуючи, експерт пояснив чи здатен «Ковішилд» викликаєти побічні дії і навіть смерть.

«Будь-яка вакцина, і не лише від ковіду, має той чи іншій відсоток ускладнень. Він невеликий, але він є в кожній вакцині. Вакцина — це чужорідна речовина, тому немає 100%-во безпечної вакцини ніде у світі. Але те, що Канада вже підтвердила безпечність “Ковішилда”, свідчить про те, що вакцина досить безпечна», — підсумував він.

Залиште свій коментар