На Злату Огнєвіч напав переслідувач: «Якщо ще раз побачу по ТБ, я тебе завалю н*х*й»

На Злату Огнєвіч напав переслідувач: «Якщо ще раз побачу по ТБ, я тебе завалю н*х*й»

Чоловік вже три роки не дає спокою виконавиці.Українська співачка Злата Огнєвіч показала обличчя чоловіка, який вже тривалий час її переслідує.

На сторінці в Instagram артистка запостила відео, на якому видно, як її автомобіль, коли вона їхала на студію, наздоганяє інше авто. У ньому сидить переслідувач Злати, який їй говорить: «Якщо я ще раз побачу тебе по телевізору, я тебе завалю н*х*й, зрозуміла? Я тобі серйозно кажу. Ти чудище, дурницею займаєшся».Коли Злата говорить, що передасть до поліції інформацію про нього, він відповідає, що йому все одно:

«Я більше не можу мовчати! Це відео рекомендую дивитися до кінця. Обережно! Воно містить ненормативну лексику. У цій ситуації я просто беззахисна жінка, яку не перший рік (вже понад 3 роки) переслідує неадекватний чоловік і ніхто за цей час не зміг вирішити мою проблему. Він продовжує свої переслідування, які почастішали останнім часом. Я хочу справедливості для себе. Я хочу справедливості для тих жінок, які не почуваються у безпеці і зазнають насильства. Тому що моя ситуація — це також один з видів насильства», — написала під відео Огнєвіч.Увага, відео 18+! Відео містить ненормативну лексику

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Залиште свій коментар