На Одещині спіймали чоловіка у жіночому одязі, який намагався втекти до Молдови. Фото і відео

На Одещині спіймали чоловіка у жіночому одязі, який намагався втекти до Молдови. Фото і відео

Незважаючи на те, що в Україні цілком серйозно хочуть запровадити кримінальну відповідальність для чоловіків, які незаконно втекли з країни у період воєнного стану, охочі нікуди не зникають. На Одещині впіймали чоловіка в жіночому одязі, який намагався втекти до Молдови.Інцидент стався у п’ятницю, 15 квітня. Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

26-річного чоловіка виявили прикордонники Білгород-Дністровського загону спільно зі співробітниками Національної поліції та територіальної оборони.Він їхав на таксі, проте на контрольному посту авто зупинили для перевірки. Тоді з’ясувалося, що в ньому їхала не пасажирка, а пасажир.

Українець, одягнений у жіночий одяг, незважаючи на обмеження на виїзд із України чоловіків віком 18-60 років, мав намір потрапити на територію Молдови.При собі він також мав тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Прикордонники оформили на порушника документи адміністративного провадження за спробу незаконного перетину кордону. Вони також проінформували територіальний центр комплектування.

Він мав тимчасове посвідчення військовозобов'язаного
Українець їхав на таксі

Залиште свій коментар