На Львівщині священика УПЦ МП під час богослужіння облили зеленкою

На Львівщині священика УПЦ МП під час богослужіння облили зеленкою

У неділю, 22 травня, під час богослужіння у Воскресенському храмі священика УПЦ МП зі Стрия Володимира Мандзюка облили зеленкою.Про це інформує Твоя Львівщина посилаючись на офіційний сайт УПЦ МП.


Сьогодні під час церковного богослужіння йому вистрілили в обличчя зеленкою так звані націоналісти, які захоплюють наші храми. Ще раз пишу: наші батюшки моляться за наших воїнів, за нашу країну, ми молимося церковно-слов’янською мовою, допомагаємо чим можемо: грошима, гуманітарною допомогою. Схаменіться, Бог поругаємий не буває. Кожен з нас за все дасть відповідь перед Богом“, – написала у Facebook дочка настоятеля церкви Богдана Мандзюк.Наразі невідомо, хто облив священика зеленкою і чи звертався він до поліції.За словами диякона ПЦУ Івана Петрущака, на фото – священник Володимир Мандзюк. Обурені люди вирішили влаштувати самосуд та облили представника «УПЦ МП» зеленкою.“Нажаль влада досі не заборонила зв’язок РПЦ із “УПЦ” МП і це шкодить як самій “УПЦ” московського патріархату, так і самій владі.
Почались випадки самосуду. На фото священник “УПЦ” МП із Стрия Володимир Мандзюк, якого обурені люди облили зеленкою. І це тільки початок.
Йшов 2 місяць війни, а УПЦ “МП” досі не зробила ніяких реальних кроків на розрив із Московським патріархатом, бо її предстоятель – митрополит Онуфрій досі згадує московського патріарха Кіріла, як “велікого гаспадіна нашего”. Їхній гаспадін неодноразово брехав із амвону про доблесні російські війська, благословляв їх і загалом всеціло підтримував режим Путіна і всі його імперські, кроваві амбіції.
Нажаль в РПЦвУ (УПЦ МП) будуть брехати, що цей нещасний зі стрия постраждав за Христа, або віру православну, але це як мінімум маніпуляція. Він постраждав за російську православну церкву і за те що досі належить до неї. Не знаю всіх деталей, але судячи по зеленці, то певно казав щось таке, що місцевим не дуже до вподоби.
“Але найцікавіше навіть не це. Цей випадок в черговий раз показав глибину цинізму в московському патріархаті в Україні. В УПЦ МП коментуючи фото із зеленкою заявили, що не рф напала на Україну, не росіяни окупували Крим, а “почалась війна” бо в Україні безлад.”
, – зазначив диякон ПЦУ Іван Петрущак.


“Голова місіонерського та видавничого відділів Мукачівської єпархії УПЦ МП, редактор єпархіального журналу «Православний літопис», референт архієпископа Мукачівського і Ужгородського УПЦ МП та протоієрей Василій Юрина назвав причини війни Росії проти України: “В цій Державі давно не має права, закону, свободи, тому і сталася ця війна!”.
Тобто “притісняли” московський патріархат і рф окупувала Крим? Я правильно зрозумів? Саме так РФ і виправдовує війну в Україні.
Священник УПЦ МП повністю повторив путінський погляд на Україну. Саме російські загарбники вважають, що в Україні безлад і владу захопили “Київська хунта” у 2014 і тому подібне. А зараз Путін наводить порядок від “нацистів”. Ймовірно “визволителів” і “наводителів законів і порядку” чекає і протоієрей УПЦ МП Василій Юрина. Інакше, як пояснити його слава?
Ситуація сумна і я не в захваті, адже навряд чи це послужить конструктивному діалогу і об’єднанню. Мені шкода цього нещасного, але я думаю, що ніхто б його і пальцем не чіпав, якби він покинув структуру, на руках яких є кров. А тепер, нехай не думають що на дворі 2014 чи 2019 рік. Це вам не Томос і це вам навіть не Київський патріархат, який можна було формально зацькувати канонами.”
, – додає диякон ПЦУ Іван Петрущак.

Залиште свій коментар