На Чернігівщині місцеві жителі «заправили» окупантів іржавою водою замість солярки. Відео

На Чернігівщині місцеві жителі «заправили» окупантів іржавою водою замість солярки. Відео

Під час окупації Чернігівської області російські окупанти займалися масовим мародерством та пограбуванням місцевого населення. Ті тим часом «заправили» ворожу техніку іржавою водою замість солярки.Примітно, що окупанти цілеспрямовано заїхали до села Лосинівка, аби накрасти цінних речей у місцевих жителів. Про це у Facebook повідомив керівник проекту «Вольнодумці» Ігор Волосянкін (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Один із мешканців Лосинівки розповідає, що окупанти загнали у його двір вантажний автомобіль та почали в нього завантажувати всі цінні речі з гаража. Окремо чоловік звернув увагу, що загарбники вкрали навіть заморожений гарбуз.«В результаті блискуче проведеної воєнної операції рашистським оркам вдалося з боями захопити літню кухню. Їм сміливо протистояв старий дід з ковінькою. Московити відтиснули бендерівський телевізор, купу ганчірок та інструментів. Також захопили символ емансипації українських жінок – сирий гарбуз», – йдеться в повідомленні.

Крім того, місцевий аграрій розповів, що перед заходом окупантів до населеного пункту з території підприємства вивезли все пальне, а замість нього залишили воду з іржею та брудом. У результаті «тямущі» окупанти викачали воду замість дизельного палива.Окупанти на Чернігівщині грабували села
Росіяни на БТР ламають паркан підприємства
Залиште свій коментар