«Мертві рашисти» в коридорах і на сходах: мер Мелітополя повідомив про переповнені морги після атаки ЗСУ

«Мертві рашисти» в коридорах і на сходах: мер Мелітополя повідомив про переповнені морги після атаки ЗСУ

Після знищення військової бази російських окупантів у Мелітополі морги міста на сьогодні переповнені їхніми тілами. Тож неможливо похоронити місцевих жителів.Тіла російських військових лежать навіть на сходових майданчиках.

Про це розповів мер тимчасово захопленого Мелітополя Іван Федоров у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах 9 липня.«Після того, як була знищена військова база, то рашисти п’ятьма «КамАЗами» вивозили тіла своїх загиблих рашистів. І сьогодні морги переповнені – дійсно неможливо ні похоронити людей, ні отримати документи, тому що в моргах навіть на сходових майданчиках, у коридорах лежать мертві рашисти», – повідомив очільник міста.

Він зауважив, що російські загарбники не хочуть забирати тіла своїх загиблих.«Тож сьогодні заручниками цієї ситуації і стали родичі тих, хто загинув у місті Мелітополі своєю смертю. Тому рашисти повністю окупували, заблокували і взяли в заручники місто Мелітополь. Навіть покійників міста Мелітополя!» – наголосив Федоров.

Залиште свій коментар