Мер Одеси Труханов заявив, що його «турбує зростання ненависті до всього російського

Мер Одеси Труханов заявив, що його «турбує зростання ненависті до всього російського

Міський голова Одеси Геннадій Труханов висловився проти перейменування вулиці Пушкінської у місті. Також він заявив, що його турбує зростання ненависті до всього російського.Про це Труханов заявив у коментарі виданню The New York Times. За його словами, Одеса є міжкультурною столицею України.

«Ні. Я б цього не підтримав. Одеса є міжкультурною столицею України. Мене турбує зростання ненависті до всього російського», – відповів Труханов на питання про перейменування вулиці Пушкінської.Водночас він не виключає, що Путін може завдати удару по центру Одеси, де зосереджені пам’ятники архітектури і культури.

«Той, хто здатний на Бучу, Маріуполь, на те, що відбувається поблизу Миколаєва, здатний на все. Цього ми навчилися», – сказав мер Одеси.За словами Труханова, йому сумно бачити, як Росія руйнує свої претензії бути культурною нацією.

Як відомо, одна з вулиць у центрі Одеси носить ім’я російського поета Олександра Пушкіна, який недовго жив у цьому місті в 1823 році.

Нагадаємо, 13 червня Труханов заявляв, що виступає за перейменування вулиць і площ Одеси, названих на честь Росії або її діячів. Зокрема, за його словами, потрібно перейменувати такі вулиці, як Новомосковська, Бородинська, Курська, Воронезька, Чапаєва.

Також він зазначив, що у 24-х одеських вулиць немає назв українською мовою, тому вони мають бути перекладені. Ще 19 вулиць повинні отримати нові назви, оскільки пов’язані з комуністичним і тоталітарним режимом.

Залиште свій коментар