Олена і Володимир Зеленські дали інтерв’ю американській телекомпанії CNN. У ході розмови ведуча запитала у подружжя про те, чим вони один одного підтримують у такий непростий час. Президент відповів, що вважає свою дружину не тільки коханням, а й найкращим другом, джерелом енергії.

Також Володимир поскаржився, що вона не готує йому сніданки:«Це моє кохання. Це мій найкращий друг. Це моя енергія. Я хотів відповісти на ваше запитання з самого початку, коли Олена розповідала, як готує сніданок для дітей вранці, як готує одяг для них. І я хотів сказати, що у мене немає такої можливості — ніхто не готує мені сніданки. Я маю на увазі, що у нас складний період».

Ведуча уточнила, чи пов’язаний цей складний період з тим, що зараз подружжя живе окремо. Володимир Зеленський відповів ствердно.

Зазначимо, що Зеленські розповіли CNN про поточну ситуацію в Україні. Ось як глава держави прокоментував це інтерв’ю:«Україна не починала цю війну. Але українське суспільство, об’єднавшись, показало приклад згуртованості і опору. В інтерв’ю CNN ми відверто розповіли про те, що дає сили прокидатися з ранку і надихає рухатися далі. Зупинятися не можна. Повинні продовжувати боротьбу».