Мати зниклого матроса з «Москви» готова кинути бомбу на російський уряд

Мати зниклого матроса з «Москви» готова кинути бомбу на російський уряд

Війна в Україні, на думку матері російського військового, за межами розумного.Батьки російських матросів-строковиків, які служили на знищеному ЗСУ ракетному крейсері «Москва», тепер обурюються війні, розв’язаній Кремлем. Про це пише «Настоящєє врємя», передає Главком.

Зокрема, Тетяна Єфременко із Приозерська (Ленінградська область рф) заявила, що російсько-українська війна – за межами розумного.«Ви самі знаєте, що взагалі відбувається? Це просто жахливо. Це настільки страшно, що я не розумію, як таке допускається», – істерично відрегувала на питання журналіста про війну мати матроса «Москви», який вважається зниклим безвісти.

Жінка обурилася участю у бойових діях військовослужбовців-строковиків, що неодноразово спростовувалося як особисто президентом росії володимиром путіним, так і міністерством оборони рф.

«На деяких людей у нашому уряді, і в тому, і в НАТО, і скрізь… Я особисто б на них скинула бомби, якби мені їх дали. Особисто на них», – заявила Єфременко.

Мати зниклого матроса «Москви», яка живе на півночі росії, у Ленінградській області, заявила, що працює у військовому санаторії: «До нас на реабілітацію привозять ось цих хлопців, які там брали участь. Хлопців я не розпитувала, але я бачу їхній стан».Тетяна Єфременко планує сама приїхати до окупованого Севастополя і шукати свого сина Нікіту.

«У мене квиток у один бік. Я не знаю, коли я повернусь. Якщо місяць там буду, то місяць. Якщо два, значить, буду два», – запевнила жінка, відзначивши, що зараз дістатися до Кримського півострову непросто, оскільки туди не літають пасажирські літаки з території росії.

Залиште свій коментар