Майте на увазі! Пішов на шашлик – опинився у військкоматі: у лісах почали масово вручати повістки

Майте на увазі! Пішов на шашлик – опинився у військкоматі: у лісах почали масово вручати повістки

Наголошується, що повістка вручається для уточнення облікових даних.Працівники військкомату вручають любителям шашликів повістки у лісах Києва.

Про це повідомляє Дарницьке лісопаркове Господарство“Ліси міста Києва чи не найбільше потерпають від пожеж через велику рекреаційну навантаженість та недбалість відпочиваючих. Лісівники спільно з представниками Деснянське районне управління ГУ ДСНС України у м. Києві, Деснянське управління поліції та військкомат. Нагадали про адміністративне покарання, надали застережні листівки про поводження в лісах, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також вручали повістки для уточнення облікових даних”, – сказано у повідомленні.


Нагадаємо, в Україні до кінця серпня подовжено воєнний стан та загальну мобілізацію. Військовозобов’язаним чоловікам продовжують вручати повістки. Адвокат Ростислав Кравець розповів, що існує лише два способи належного вручення повісток. Це:  • Особисте вручення з підписом у присутності двох свідків або зафіксоване відеозаписом.
  • Вручення повісток на роботі адміністрацією.
Залиште свій коментар