“Люди кладуть своє здоров’я, але не багатіють” – блогерка про складнощі і переваги життя в селі

“Люди кладуть своє здоров’я, але не багатіють” – блогерка про складнощі і переваги життя в селі

Блогерка і мати трьох дітей Роза Туманова купила хату в селі і переїхала туди жити з міста.Вона розповіла Gazeta.ua про переваги життя подалі від мегаполісів і про те, як не віддавати весь свій час господарству і роботі на землі.

Формат міста дуже гарний для комунікації і роботи, але там мало простору для дітей. А в селі він є, - каже Роза Туманова“До села ми переїхали нещодавно. Я купила дім для себе і дітей. Бо нам потрібне своє спокійне місце. Я з 16 років постійно за зйомних квартирах – вже від них просто втомилася. Формат міста дуже гарний для комунікації і роботи, але розумію, що там мало простору для дітей. А в селі він є. Переваги села і дому на природі люди оцінили саме під час карантину, коли багатьом довелося сидіти замкненими в задушливих квартирах. А я в той час виходила на ганок, дихала на повні груди і пила каву”, – сказала вона.“Дуже важливо переосмислити, чи так уже потрібна та міська біганина і складнощі з оплатою квартири та комунальних. У Львові мені було дуже складно з цим”, – додала Туманова.

Вона купила будинок у селі Нечипорівці Яготинського району на Київщині.

“Придбати його вдалося недорого. Тепер маємо свій вільний простір, свою городину. Звідси можна поїхати будь-куди – на вихідні на тиждень, на два. Це перевага. Живемо не в глушині, а неподалік міста. В Ничипорівці душа радується. Малі граються, молодь ходить вулицями. Але по можливості виїздять. Складно бути там, де немає перспективи”, – розповіла блогерка.

“У селі люди багато працюють. Це просто біда. Люди кладуть свої здоров’я в ту землю, але не збагачуються. Їхня праця не дуже цінується. Селяни гарують, але не багатіють. Сама я не хочу віддавати себе цілком сільському господарству – хочу дати собі час і сили на творчість. Город і сад хай будуть для душі і для підтримки фізичного здоров’я. Не хочеться своє здоров’я у те господарство вкладати”, – додала вона.

Залиште свій коментар