Людей майже немає. З’явилося показове відео з Гурзуфа в Криму у розпал сезону

Людей майже немає. З’явилося показове відео з Гурзуфа в Криму у розпал сезону

Кримчани поскаржилася, що влітку 2022 року місцеві курорти страждають від відсутності напливу туристів на тлі повномасштабної війни в Україні. Люди бідкаються, що посеред літа на пляжах майже немає людей, а тому взимку буде складно виживати без зароблених на відпочиваючих коштів.Містяни в розпачі від такого розкладу справ і вже починають критикувати Росію за те, що уряд країни-агресорки не передбачив проблеми на півострові і розв’язав бойові дії. З роликом, де видно плачевну ситуацію в курортному селищі міського типу Гурзуф, можна ознайомитися в Telegram-каналі OBOZREVATEL (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Один з користувачів у Twitter написав: «5 липня! Людей немає! Ну що, наїлися дешевих херсонських овочів? Що взимку будемо їсти?»Кримчани поскаржилася, що влітку 2022 року місцеві курорти страждають від відсутності напливу туристів

В коментарях влучно підмітили, що Крим живе за рахунок коштів, зароблених у літній сезон, а допоки в Україні триває війна, на півострів не приїжджатимуть ні українці, ні росіяни, чия влада окупувала українські території.В коментарях влучно підмітили, що Крим живе за рахунок коштів, зароблених у літній сезон

Містяни також опублікували кілька фотографій з найвідоміших колись в Гурзуфі пляжів, які зараз спорожніли. Подекуди видно кілька людей в морі, а також з десяток парасоль на пляжі.

Містяни опублікували кілька фотографій
Пляжі в Криму дедалі пустішають

Українці, які колись відпочивали в Криму нагадали кримчанам, що до 2014 року місце біля моря потрібно було займати о 5 ранку, адже від бажаючих відпочити на півосторі не було відбою. Однак після окупації колись туристичні райони стали пустіти та зникати через те, що за ними не доглядають.

Українці нагадали кримчанам, що до 2014 року ситуація була іншою
Залиште свій коментар