Культовий Стівен Кінг прокоментував вибух на Кримському мосту та висміяв росіян

Культовий Стівен Кінг прокоментував вибух на Кримському мосту та висміяв росіян

Легендарний письменник поглузував з ниття росіян. Що саме він написав про вибух на Кримському мосту — читайте в матеріалі ТСН.ua.Знаменитий американський письменник, «король жахів» Стівен Кінг продовжує уважно стежити за перебігом подій в Україні.

Цього разу Кінг прокоментував вибух на Кримському мосту та поглузував з росіян, які через це ниють. Так, у своєму Twitter письменник залишив допис, у якому зауважив, що після всього того, що Росія зробила з людьми та містами України, як вони сміють називати те, що сталося на Кримському мосту, «тероризмом».«Після дев’яти місяців вбивств і у багатьох випадках тортур цивільних, після знищення цілих міст росіяни називають підрив мосту «тероризмом». Це просто й*баний ідіотизм», — написав Кінг.Зазначимо, що легендарний письменник Стівен Кінг активно підтримує Україну у війні проти Росії від самого її початку. Зокрема, свою позицію «король жахів» описує у Twitter. Так, у лютому Кінг опублікував своє фото у футболці з написом I stand with Ukraine, згодом письменник заявив, що більше не укладатиме контрактів з російськими виданнями.

Стівен Кінг про вибух на Кримському мосту

Кінг навіть особисто звертався до Путіна і зауважив, що якщо російський диктатор продовжить вести свої війська до України, то «Україна спустошить твою скарбницю і знекровить тебе».

Залиште свій коментар