Йдеться про те, що Дантес висміяв осіб, які підтримали бізнесмена Ігоря Коломойського у справі про заволодіння ним та колишнім керівництвом ПриватБанку 9,2 мільярда гривень цієї фінансової установи.

Володимир Дантес повідомив, що йому скасували запрошення на знімання ролика

У своєму інстаграмі співак написав, що керівництво одного з найпопулярніших телеканалів України скасували його запрошення на знімання різдвяного шоу. Артист вважає, його це зробили через те, що одного разу він висміяв деяких публічних осіб, які брали на поруки олігарха Ігоря Коломойського. Ймовірно, йдеться про канал «1+1» та його ведучих – Юрія Горбунова та Наталію Мосейчук.Прикол. Мене запросили, просили звільнити дати на різдвяну зйомку на одному каналі (назву сховаю). За тиждень скасували через те, що сміявся з людей, які брали Коломойського на поруки. Бо конфлікт інтересів. Конфлікт інтересів – коли доводиться їсти з тарілки, у яку вам ср*ть,
– повідомив Дантес.

Скриншот історії
Скриншот історії / Фото з інстаграму співакаЩо цьому передувало

  • У вересні СБУ повідомила підозру власнику «1+1 media» Ігорю Коломойському за двома статтями Кримінального кодексу України: про шахрайство та легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом.
  • У слідства були дані, що протягом 2013 – 2020 років Коломойський легалізував більше, ніж пів мільярда гривень, перераховуючи їх за кордон та використовуючи інфраструктуру підконтрольних банківських установ.
  • Керівництво та деякі працівники телеканалу «1+1» запропонували суду випустити затриманого Коломойського під їхню поруку. Зокрема, підтримати олігарха прийшли телеведуча Алла Мазур, Юрій Горбунов, Наталя Мосейчук.
  • У вересні Володимир Дантес висловився щодо ідеї працівників телеканалу взяти Коломойського на поруки. За словами артиста, це найсмішніший анекдот, який він коли-небудь чув.