Кадиров збрехав про свій приїзд до України: ЗМІ навели докази

Кадиров збрехав про свій приїзд до України: ЗМІ навели докази

Глава Чечні Рамзан Кадиров збрехав про своє перебування в Україні 13 березня. Журналісти знайшли докази, що викривають брехню соратника Путіна.Раніше Кадиров запевняв, що приїжджав до міста Гостомель на Київщині. Але «Українська правда» стверджує, що це не так.

13 березня в мережі почали з’являтися повідомлення про те, що Кадиров нібито прибув до України та провів зустріч із чеченськими силовиками за 7 кілометрів від Києва. Було також опубліковано відео цієї зустрічі, нібито зроблене в Україні. На кадрах можливості ідентифікувати місцезнаходження зображених на відео людей – немає: вони знаходяться у якомусь темному приміщенні.Жодної інформації, яка підтверджує перебування Кадирова на Київщин, виявити так і не вдалося. Не змогли це зробити і в Офісі президента України.

«Зараз перевіряється інформація, правильна чи ні, але є інформація, що вчора його бачили у Грозному (столиця Чечні – Ред.). Але за добу можна і до Києва переїхати. Проте його поява нічого не вирішує. Буде інформація – знищимо. Не встановимо інформацію – знищимо наступного разу», – прокоментував чутки, що тільки-но з’явилися, радник глави Офісу президента Олексій Арестович.На заяву радника голови ОПУ відреагував і сам Кадиров.

«Чому «якщо»? Ти не бачив зйомки чи я повинен постукатися у твої двері?» – написав глава Чечні.

Пізніше він опублікував відео, зроблене нібито у Гостомелі Київської області.

«Кульгає ваша розвідка. На відео ми в Гостомелі. Днями ми були приблизно за 20 км від вас, київські нацики, а зараз ще ближче, і здогадайтеся, наскільки близько ми наблизилися. Внесу інтригу: а може ми вже в Києві і тільки чекаємо потрібної команди?» – підписав ролик Кадиров.

Журналісти повідомляють, що СБУ перевірила два відомі українські спецслужби телефонні номери, якими користується голова Чечні — жоден з них за останній тиждень не підключався в роумінгу до вишок зв’язку в Україні.

Тоді журналісти скористалися онлайн-сервісом, що дозволяє дізнатися про місцезнаходження абонента за номером. Для цього достатньо переконати абонента перейти за посиланням, що згенерує сервіс. Сама людина при цьому не знатиме, що відбувається.

Кадирова переконали перейти за посиланням, зв’язавшись із ним під виглядом журналістів «РІА новини».

Під виглядом пропагандистів РИА Новости українські журналісти переконали Кадирова перейти за посиланням-"шпигуном"

Перевірка показала, що у день «перебування у Гостомелі» Кадиров був у Грозному.

Про приїзд до Гостомелю голова Чечні збрехав, того дня він перебував у Грозному.

15 березня Кадиров вже постив відео із Чечні.

Залиште свій коментар