Імунолог пояснив, чому Ляшко захворів після щеплення від коронавірусу

Імунолог пояснив, чому Ляшко захворів після щеплення від коронавірусу

Імунолог Федір Лапій сказав, що вакцина від коронавірусу повинна попереджати важкий перебіг хвороби. Тому немає нічого дивного в тому, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко захворів після щеплення.Крім того, щоб вакцина запрацювала, потрібен час. Про це імунолог, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб Національного університету Платона Шупіка сказав 15 березня в прямому ефірі ТСН.

«Вакцина від коронавірусу попереджає важкий перебіг COVID-19. Також потрібно брати до уваги те, що Віктор був вакцинований 2 березня. А сьогодні він отримав підтвердження діагнозу COVID-19, вакцина починає працювати через 12-14 днів», – пояснив Лапій.Він вважає, що хвороба в нього буде проходити легко і час усе прояснить. Імунолог зазначив, що Ляшко повинен 14 днів пробути на ізоляції, незважаючи на вакцинацію.

«Те, що він отримав вакцину, жодним чином не впливає на період ізоляції. Нині передбачено, що 14 днів – це мінімум. Але, якщо будуть певні особливості COVID-19, температура, позитивні повторні тести – це впливатиме на продовження періоду ізоляції», – підкреслив Лапій.Імунолог додав, що людей, які зробили щеплення від COVID-19, але заразилися, лікуватимуть за стандартною схемою, оскільки це ні на що не впливає. Він також порадив вакцинованим носити маски, щоб не заразитися або не поширювати інфекції.

Залиште свій коментар