«Імператриця!»Леся Нікітюк з розкішним декольте і в перлах захопила фото зі спальні

«Імператриця!»Леся Нікітюк з розкішним декольте і в перлах захопила фото зі спальні

Леся Нікітюк подорожує по Італії і активно проводить час у поїздці. Вона вже встигла пополювати на трюфелі у Тоскані, а тепер перебралася до Флоренції, де зупинилася в розкішному готелі, що більше нагадує інтер’єрами палац.В Instagram вона показала будуарне фото в образі вишуканої леді.

Леся сидить за столом в розкішних інтер’єрах в стилі бароко. На ній корсетний топ з чорного оксамиту, що підкреслив лінію декольте, і нитка перлів на шиї, у вухах – звисаючі золоті сережки. Волосся акуратно зібране ззаду. Перед ведучою стоїть чашка чаю на дзеркальному великому підносі."Імператриця!"Леся Нікітюк з розкішним декольте і в перлах захопила фото зі спальні

"Імператриця!"Леся Нікітюк з розкішним декольте і в перлах захопила фото зі спальні"Імператриця!"Леся Нікітюк з розкішним декольте і в перлах захопила фото зі спальні

Леся Нікітюк підкорила вишуканим образом (фото: instagram.com/lesia_nikituk)

На фото можна без зусиль розглянути деталі інтер’єру і оздоблення кімнати. Будуарна спальня з оксамитовим диваном-банкеткою, вишуканою люстрою і ліжком з балдахіном.

«І нащо мені те кольє Булгарі, коли є своє … розкішне і на 55 900€ дешевше. Всім ще раз привіт з Флоренції, тут надихає кожен сантиметр!»- поділилася враженнями Леся.

Кольє виявилося прикрасою власного бренду Лесі — Samaшила. Вартість прикраси з натуральних перлів – 1700 грн.

«Княгиня Ле», — підписала фото Лесі Еліна Світоліна. У коментарях юзери по достоїнству оцінили вишуканий образ зірки в розкішних інтер’єрах.

  • Супер… вишукано і ніжно
  • Сама розкіш
  • Фото, як картина середніх віків. Леся королева
  • Красуня, як завжди на висоті
  • Імператриця прямо
  • Світська левиця
  • Ти красивіше всіх кольє

Раніше Леся Нікітюк зі сльозами на очах приміряла дорогу коштовність відомого бренду. На відео чоловік в рукавичках акуратно знімає з шиї ведучої прикрасу, а вона не може стримати сліз і буквально чіпляється за блискуче камінням кольє Bulgari.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

Залиште свій коментар