Герой мемів «Чоткий паца» Іван Мартинов одружився (відео)

Герой мемів «Чоткий паца» Іван Мартинов одружився (відео)

Український воїн Іван Мартинов, відомий як «Чоткий паца» одружився. Реєстрація шлюбу відбулася на Хмельниччині.Обраницею українського захисника стала Ольга Кравчук. Саме вона й опублікувала момент з церемонії, повідомляє 24 Канал.

«Чоткий паца» одружився

Як повідомляють у соцмережі, церемонія реєстрацію шлюбу Івана Мартинова та Ольги Кравчук відбулася у місті Деражні, що у Хмельницькій області.«…кохаю безмежно…»,
– написала вона під одним з відео.

Церемонія у РАЦСі: дивіться відео 

@olgakravchuk3 @hyotkiy #моєжиття❤️ #мійзахисник❤️ #україна🇺🇦 #кохаю_безмежно💋❤️😘🥰 #МіссМартинова #чоткийпаца ♬ оригінальний звук — miss_martinova

У 2014 році Іван Мартинов став відомим завдяки своїм словам «це реально мєрзость». Тоді у нього взяли коментар щодо курсу долара та цін на маршрутки на вулицях міста Рівне. Відео зі своєрідним інтерв’ю досить швидко стало популярним, а фраза «це мєрзость» стала мемною і популярна в мережі й досі. На той час ім’я хлопця ніхто не знав, тому його називали «Чоткий паца з Рівного». Це прізвисько так і закріпилося за ним.

Як Іван Мартинов став мемом: дивіться відео

«Чоткий паца» боронить Україну на Сході

  • З початком повномасштабного вторгнення Росії українці стали на захист своєї країни від загарбників. До лав ЗСУ пішов і «Чоткий паца з Рівного». До цього він вже був на контракт зі Збройними Силами України. Там він прослужив 5 років у складі добровольчого батальйону.
  • Зараз Іван Мартинов боронить країну у складі 68-ї окремої єгерської бригади на Сході нашої держави.
  • У березні Герой дав інтерв’ю, у якому розповів подробиці про участь в АТО та службу під час повномасштабного вторгнення. Як згадав Мартинов, уже 24 лютого 2022 року він прибув до військкомату, аби захистити країну від окупантів.
Залиште свій коментар