Дуже все змінилося: Дмитро Комаров з дружиною розповіли правду про подружнє життя

Дуже все змінилося: Дмитро Комаров з дружиною розповіли правду про подружнє життя

Дружина Дмитра Комарова Олександра Кучеренко вже звикла, що більшу частину часу її чоловік-телемандрівник відсутній вдома, а рідкісні зустрічі завжди теплі і зворушливі.Пара обожнює проводити час разом, а ще більше – спільні поїздки. Наприклад, влітку пара побувала на острові Джарилгач і залишилася в захваті від «українських Мальдів». Олександра зізнається, що до частих відлучок кохааного за час спільного життя встигла звикнути.

У програмі «Світське життя» вона розповіла, як переживає вимушену розлуку з коханим.24-річна телеведуча зазначає, що звикла до такого формату життя.

Дуже все змінилося: Дмитро Комаров з дружиною розповіли правду про подружнє життяОлександра і Дмитро завжди з нетерпінням чекають зустрічі (фото: instagram.com/aakucherenko)

«У мене не лопається терпіння. Мені добре, коли Діма зі мною і я чекаю його вдома. Коли він їде з роботи, готую вечерю. І коли чекаю від нього SMS, коли він десь за океаном знімає свою програму. Тому я звикла до обох варіантів життя», – розповіла дівчина.

Дмитро ж зізнається, що з вступом в шлюб його графік став іншим. За його словами, більше, ніж на 1,5-2 місяці пара не розлучається.

«Дуже все змінилося, тому що раніше я міг дозволити собі поїхати на 4-6 місяців. Зараз я намагаюся місяць, максимум два. Повернутися додому, або зустрітися на якійсь нейтральній території, побути разом і знову поїхати», — уточнив Дмитро.

Олександра опублікувала в Instagam спільне фото з чоловіком, зроблене під час інтерв’ю «Світлому життю». Пара позує в класичних образах. Олександра вибрала елегантне чорне плаття, що підкреслило її модельні форми, а Дмитро – чорний костюм і білу сорочку.

Дуже все змінилося: Дмитро Комаров з дружиною розповіли правду про подружнє життя

Олександра показала рідкісний світський вихід з чоловіком (фото: instagram.com/aakucherenko)

«Іноді ми виглядаємо так. Пару раз на рік, коли Дмитро одягає смокінг по поверненню з джунглів до Києва», — з гумором підписала романтичний кадр з коханим чоловіком Олександра.

Залиште свій коментар