Допоможемо хлопцю вижити: в 20-річного Семена з Луцька четверта стадія раку. На лікування необхідно 24 тисячі гривень щомісяця

Допоможемо хлопцю вижити: в 20-річного Семена з Луцька четверта стадія раку. На лікування необхідно 24 тисячі гривень щомісяця

До редакції Вінниця.info звернувся 20-річний Семен Цикорський з проханням про допомогу. В хлопця четверта стадія раку, а зі страшною недугою Семен бореться вже майже 2 роки. На лікування хлопцеві необхідно 24 тисячі гривень в місяць.Три місяці тому Семена перевели на таблетовану хімію. Одна баночка препарату «Вотрієнт» коштує 11 600 гривень, і хлопцеві необхідні кошти для придбання 6 баночок таких ліків. Загалом, Семен має пройти ще один трьохмісячний курс лікування препраратом, задля чого лише на придбання «Вотрієнту» йому знадобиться близько 70 тисяч гривень.

«В мене 4 стадія раку, мені дуже треба ваша допомога, я вже майже 2 роки лікуюсь, і мене перевели на таблетовану хімію, «Вотрієнт». Я її уже приймав 3 місяці, вона дала результат, мені її продовжили ще на 3 місяці. Кожного місяця іде 24 тисячі гривень, одна баночка коштує 11 600, їх потрібно 6 штук, таких грошей у нас, на жаль, немає. Не знаємо, куди звертатися», – розповідає Семен журналісту Вінниця.info.Видання «Район.Луцьк», зазгачає, що хлопець переїхав до Луцьку з Донеччини. Останні два роки Семен Цикорський бореться за життя, відколи в нього діагностували четверту стадію раку. Все розпочалося з незначного наросту під рукою.

«Нічого не передбачало біди: у мене була якась «шишка» під рукою. Потім вона збільшувалася. Коли мені виповнилося 18, то вже та «шишка» була понад 12 сантиметрів. Я звернувся у лікарню, мені зробили кате і пункцію. Так у мене виявили онко і метастази у легенях», – зазначив Семен під час спілкування з журналістами.За два роки хлопець пройшов 8 курсів хіміотерапії та 3 місяці таблетованої хімії. Переніс операцію і променеву терапію. Дороговартісні таблетки він приймав три місяці поспіль, ті уже дали результат – метастази зменшились, проте лише на одній легені. Тому лікарі продовжили лікування таблетованої хімії, яка коштує 24 тисячі на місяць.

Від лікування хлопець передчасно посивів, про що він написав на своїй сторінці в Instagram.

«Я мрію жити таким же життям, як і інші. Я хочу жити спокійним життям, а не думати, чи випив я таблетки. Я хочу бути здоровим, але мені дуже потрібна допомога небайдужих людей», – поділився Семен Цикорський.

На сьогодні часу обмаль, але необхідних коштів у сім’ї не залишилося. Тому хлопець просить допомогти зібрати гроші і врятувати йому життя.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк – 5168 7574 2013 4324;

Monobank – 4441 1144 2143 2913;

Альфа банк – 4102 3251 2150 8618;

Ощадбанк – 5167 4901 4461 0962;

Отримувач – Цикорський Семен.

Залиште свій коментар