Донька військового, якого образили в потязі, звернулася до кривдників: «Бумеранга в житті ніхто не відміняв»

Донька військового, якого образили в потязі, звернулася до кривдників: «Бумеранга в житті ніхто не відміняв»

Захисник, якого вигнали в тамбур, їхав додому з фронту, де був від самого початку війни.Донька військового, який повертався з фронту та провів 7 годин в тамбурі потяга через ганебну поведінку інших пасажирів, передала невеличке звернення до останніх.

Нагадаємо, в поїзді «Укрзалізниці» стався скандал: військового, який повертався зі служби на Донеччині додому — до Києва у відпустку, вигнали в тамбур, бо «від нього погано пахне». Захисник був змушений провести там сім годин.«Замість того, щоб приймати вдячність від людей, які боронять Україну, дуже «ввічлива» провідниця попросила його вийти в тамбур і спати там, бо від нього погано пахне», — розповіла на своїй сторінці в Instagram засновниця благодійного фонду «Країна нескорених» Любов Оліградська, до якої звернулися родичі постраждалого.

Інцидент швидко отримав розголос у Мережі та на нього відреагували в «Укрзалізниці». На офіційній сторінці компанії заявили, що розібралися в ситуації.«Військового, який повертався додому, пасажири звинуватили у «поганому запаху» і виставили в тамбур вагона. Наші стюарди недостатньо чітко зреагували на ситуацію і не помітили конфлікту, дозволивши захисникові провести решту подорожі в тамбурі», — повідомили в «Укрзалізниці».

Про ставлення до пасажирів висловилася донька захисника, Любов. Про це вона розповіла в коментарі для ТСН.ua.

«Бумеранга в житті, мабуть, ніхто не відміняв. Ніколи в житті та нікому я нічого поганого не бажаю, засуджує Бог», — сказала нам Любов.

На запитання про те, як довго її батько був на фронті, після чого опинився в потязі з такими пасажирами, дівчина відповіла так: «Я його не бачила від початку війни…»

До цього Любов додала, що зараз вона емоційно виснажена, бо була не готова до такого резонансу, якого набув цей випадок у потязі.

Залиште свій коментар