Дмитро Комаров показав місце, де за легендою, зустрілися Адам і Єва: вражаючі фото та відео

Дмитро Комаров показав місце, де за легендою, зустрілися Адам і Єва: вражаючі фото та відео

У новому випуску «Світ навиворіт» Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв вирушили на пошуки витоків створення світу слідами найдавніших історій людства і показали місця, які описані в Біблії й Корані.Джерело: ТСН

Щоб розгадати загадку одного з найбільш незвичайних місць на планеті, вони були змушені поїхати у найнебезпечнішу провінцію Пакистану – Белуджистан.Сюди заборонено приїжджати туристам, але команда «Світу навиворіт» отримала спеціальний дозвіл на зйомки з дотриманням правил безпеки та в супроводі озброєної охорони.

Белуджистан – це фантастичний регіон, не схожий ні на один інший на планеті. Сюди могли б приїжджати мільйони туристів, щоб побачити ці місця, доторкнутися до них. Але це найнебезпечніша провінція Пакистану, – розповідає мандрівник.Він також зазначив, що зараз ці місця туристи можуть побачити тільки в програмі. Дмитро сподівається, що коли-небудь локації, які мають неймовірно високий туристичний потенціал, будуть доступні для всіх охочих.


Дмитро Комаров у Белуджистані / Фото пресслужби каналу «1+1»

Якщо вірити послідовникам суфізму, одній з течій ісламу, то саме тут відбувалися події, описані у священних книгах. За суфійською легендою, тут зустрілися Адам і Єва, а Ноїв ковчег причалив до однієї з місцевих скель.


Український мандрівник показав місце, де за легендою, зустрілися Адам і Єва / Фото пресслужби каналу «1+1»

Крім того, суфії стверджують, що із цим регіоном пов’язані не тільки історії про створення світу, а й передбачення кінця світу. Річ у тім, що в одній зі священних печер є камінь, який вказує на те, як довго залишилося існувати людству.

Детальніше дивіться у відео:

Залиште свій коментар