Дитина бігала серед трупів і шукала батьків: внаслідок удару РФ по Запоріжжю сиротою став 3-річний хлопчик

Дитина бігала серед трупів і шукала батьків: внаслідок удару РФ по Запоріжжю сиротою став 3-річний хлопчик

Ранковий ракетний удар Росії 30 вересня по колоні мирних жителів у Запоріжжі осиротив трирічну дитину. Хлопчик голосно плакав і бігав по розбомбленій трасі в пошуках мами й тата, які загинули на місці.Про це повідомили автори Telegram-каналу РІА Мелітополь, посилаючись на розповідь очевидця. Свідок жахливих подій досі шокований цим видовищем.

«Це просто жах. Я бачив, як серед згорілих авто і трупів бігає трирічний хлопчик і шукає своїх батьків. А вони загинули. І мама, і тато загинули…» – розповів він.Дитина бігала серед трупів і шукала батьків: внаслідок удару РФ по Запоріжжю сиротою став 3-річний хлопчик

Ще один хлопчик п’яти років, якого російські окупанти прийшли «демілітаризувати», отримав тяжкі травми від їхньої атаки. Наразі дитина перебуває у важкому стані в реанімації, лікарі намагаються врятувати її життя.

«Серед постраждалих є мешканці Мелітополя, які стояли в колоні на виїзд зранку на окуповану територію. На 11.32 вже загинуло 24 особи та 36 поранено», – підсумували автори, посилаючись на офіційні дані ДСНС.Дитина бігала серед трупів і шукала батьків: внаслідок удару РФ по Запоріжжю сиротою став 3-річний хлопчик

Нагадаємо, що чотири ракетні удари вранці 30 вересня припали по району авторинку, а також за пунктом зосередження автотранспорту та громадян для виїзду/в’їзду на/з тимчасово окупованої території України.

Залиште свій коментар