Держприкордонслужба повідомила ім’я російського журналіста, який допоміг потопити корабель окупантів (відео)

Держприкордонслужба повідомила ім’я російського журналіста, який допоміг потопити корабель окупантів (відео)

Державна прикордонна служба України визнала найліпшим москальським пропагандистом Валентина Гвоздєваз телеканалу “Звєзда”.Про це інформує Держприкордонслужба, пише Dailylviv.com.

“Валентин Гвоздев з телеканалу “Звєзда”.З задоволенням хочу повідомити, Державна прикордонна служба визнає його найкращим москальським пропагандоном.

За це він отримує прикордонну відзнаку в конкурсі «Смарагдова ліра», метою якого є утвердження ідеї розбудови незалежної України та пропагування територіальної цілісності нашої Батьківщини.Ми навіть ввели додаткову спеціальну номінацію «Каца*ський пропагандон року – гордість України».

А перемагає він з детальним телевізійним сюжетом про великий десантний корабль «Орськ» Чорноморського флоту в порту Бердянська.

Звісно були й інші лауреати, але за повноту розкритої теми конкурсна комісія була одноголосна.

Відтепер «Орськ» та орки, символічно, що ще й в Місяць незламності України, розляглися на дні Азовського моря, а інші бляшанки втекли відомим і звичним для них курсом.

Бажаємо пропагандону й інших не менш цікавих сюжетів для швидкої перемоги України над рашистами”, – голова Державної прикордонної служби України
Сергій Дейнеко.

Залиште свій коментар