Чому антивоєнний демарш в ефірі «Першого каналу» — постановка. Медійники назвали 13 аргументів

Чому антивоєнний демарш в ефірі «Першого каналу» — постановка. Медійники назвали 13 аргументів

Український PR-стратег Сергій Дідковський пояснив, чому антивоєнний демарш в прямому ефірі російського «Першого каналу» – фейк і постановка. Експерт з колегами, медіаспеціалістами, виокремив 13 пунктів, де детально дослідив інцидент з Мариною Овсянніковою та її плакатом.Надійне джерело новин  — підпишись на наш Telegram.

З його слів, демонстрація опозиційного надпису ніщо інше, як «черговий акт гібридної війни РФ проти України». Відповідний допис з’явився на сторінці автора в Facebook (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Попри масове захоплення «сміливістю» працівниці телеканалу, спеціалісти розкрили, що її вихід в ефір був завчасно запланований. На думку Дідковського, в організації потрібного власникам каналу ефекту взяли участь багато людей, включно з лідерами думок.Зокрема, автор матеріалу натякнув, що прямих ефірів в РФ не існує взагалі, щоб вчасно усунути такі «непередбачувані» проблеми, вихід активістки був вигідний власнику телеканала, а широкий розголос викликаний завчасною підготовкою матеріалів для публікації.

Нижче приводимо всі 13 аргументів професійних медійників1. Це сценарна робота.

2. Співвласником «Першого каналу» є Костянтин Ернст, який хоче уникнути відповідальності перед світом за пропаганду.

3. Запис з’явився на ресурсах похресниці Путіна Ксенії Собчак та у колишнього російського олігарха Михайла Ходорковського.

4. Одразу з’явилися записи телеефіру, які начебто знімали глядачі. Ви часто знімаєте телевізор на відео, особливо звичайні вечірні новини? Тобто, на її появу чекали.

5. Також миттєво (хоча начебто це було записано заздалегідь) на ресурсах Собчак з’явився запис її каяття. Звідки його отримала Собчак? Де це відео лежало до виходу?

6. Промова дівчини охоплює забагато проблем: «за все хороше, проти всього поганого». Тут вам і мітинги за Навального, і батько-укрАїнець — усе за методичками, в яких впізнається ще почерк Суркова.

7. Контент створено професійно, так, щоб викликати емоції, це одна з перших ознак підготовки до вкидання в інфопростір.

8. Дівчина з плакатом одразу стала топом в іноземних сегментах Twitter. Зазвичай таке планується заздалегідь.

9. Тобто, поки в Україні продовжують гинути люди, в світі шириться класичний наратив, який розповсюджують російські ліберали: що дівчина, яка отримує звичайне адміністративне покарання, більша жертва, ніж люди, які знаходяться під обстрілами в українських містах. Ми вже таке чули не раз, але світ щойно лише зрозумів, як Путін створив «республіки» в ОРДЛО.

10. Це ще одна спроба російських опозиціонерів розхитати владу в РФ. Зараз нам це вигідно, та спитайте Навального, чий Крим.

11. Фактично, ця історія, що позиціонується як спроба достукатися до росіян, має повністю протилежну мету. Фокус з українських реалій зсувається на фантастичний світ «Першого каналу». Росте популярність РФ. Російська пропаганда перетворюється на жертв режиму.

12. Наскільки ви впевнені, що новини в РФ йдуть в прямому ефірі?

13. Та все одно це медійна перемога України. По-перше, навіть пропагандист Ернст зрозумів, що Путін скінчився. По-друге, дав можливість побачити ще один бік пропаганди. А знання – це завжди корисно.

Сергій Дідковський пояснив, чому антивоєнний демарш в прямому ефірі російського "Першого телеканалу" – фейк
Залиште свій коментар