Буде два потопи і сильна спека: синоптик ошелешив прогнозом на червень

Буде два потопи і сильна спека: синоптик ошелешив прогнозом на червень

Погода в червні в Україні очікується не найсприятливіша. Перший місяць літа буде дощовим, можливі сильні грози. Це призведе до двох потопів, а в кінці місяця прийде спека.Такий прогноз дав народний синоптик Леонід Горбань у коментарі для видання «Сьогодні«.

За словами Горбаня, червень почнеться з дощів і прохолодної погоди, потім буде майже два тижні тепла і сонця, а в кінці місяця Україну відвідає потужний циклон, які влаштує справжній «потоп». Температура повітря буде досить комфортною, різких перепадів не очікується, а після 20 червня прийде справжня спека.«Перші десять днів місяця дощити буде через день-два, а завершиться це першим потопом – пройдуть зливи з грозою, місцями з градом. Денна температура поступово опуститься з 25-27 градусів до 18-20», — спрогнозував синоптик.

Потім українців чекають майже два тижні сухої, але не спекотної погоди. Нічна температура повітря підніметься до + 16 +18 градусів, а вдень очікується потепління до +26 + 28 градусів.Наприкінці червня Україну накриє циклон, який принесе сильні дощі та грози. Це спровокує другий «потоп».

«Ближче до кінця місяця — черговий «потоп». З 23 по 27 червня Україну накриє потужний циклон. Але буде тепло, вдень не нижче 20 градусів, навіть у північних регіонах і в Карпатах. Після того як циклон втратить свою силу і вичерпається, температура знову піде вгору, наближаючись до 30 градусів», — попередив Горбань.

Цей прогноз підтверджує і завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України Віра Балабух.

«Потепління з перших днів червня чекати не варто, на початку місяця погода буде прохолодною. І лише друга половина виявиться досить спекотною», — повідомила фахівець.

Залиште свій коментар