Блогерка з Дніпра через відключення світла закликала «повалити владу», бо триває «геноцид»

Блогерка з Дніпра через відключення світла закликала «повалити владу», бо триває «геноцид»

Блогерка заявила, що вона все зробила «на емоціях», та видалила свої сторінки в соцмережах.Блогерка та б’юті-майстриня з Дніпра Ольга Сінєгіна назвала вимкнення світла «геноцидом», звинувативши владу у відсутності електрики. Через це вона закликала «повалити уряд». Після скандалу жінка таки вирішила перепросити.

Про це пише телеграм-канал «Труха. Дніпро».Ольга Сінєгіна на своїй сторінці в Instagram надихнулася невеликим протестом через відключення електрики в Києві. Вона заявила, що підтримує такі дії, назвала відключення світла «геноцидом» та закликала до «повалення влади».

Фото: із соцмереж

Б’юті-майстриня після розголосу записала відео, в якому перепросила за свої дії. Їх вона аргументувала тим, що нібито «через вимкнення світла вона не може приготувати їжу своїй дитині».«На емоціях я виклала в Instagram Stories про нещодавній протест у Києві та написала про повалення влади. Я в жодному разі не закликаю вас до цього. Я за нашу владу, за цілісність України. Слава ЗСУ! І, звісно ж, я хочу вибачитися перед усіма, кого я образила своїми неправильними висловлюваннями, перед матерями, перед військовими, перед усіма я хотіла б вибачитися», — заявила майстриня.

Зазначимо, що у Дніпрі, як і в інших містах України, через ракетні удари Росії тривають аварійні та погодинні вимкнення світла. Проте електрика все ж буває. Також у Дніпрі є «Пункти незламності», де можна зарядити ґаджети чи випити гарячі напої.

Це не єдина витівка блогерки з Дніпра. Раніше вона критикувала владу через небажання капітулювати перед Росією та переконувала в «могутності другої армії світу». В Мережі повідомляють, що скандальна блогерка раніше мешкала в Москві. Зараз жителька Дніпра видала свої сторінки в соціальних мережах, оскільки українці не підтримали її заяв.

Фото: Фото з соціальних мереж

 

Залиште свій коментар