Цинічне гуляння з нагоди дня народження Олександра Заліска обговорює вся країна. Поки свідоме суспільство запалювало свічки в пам’ять про жертв голодоморів, так звані інфлюенсери веселились і «пилили» сторіси з заходу, який іменували «найграндіознішою вечіркою року».

Після «голодної туси» 27 листопада блогери-мільйонники ще довго відмиватимуть свою репутацію. Річ у тому, що відомі українські компанії вже реагують на гостре обурення громадян й одне за одним припиняють співпрацю з «інфлюенсерами».Які компанії розірвали контракти з блогерами-мільйонниками

  • Мережа гіпермаркетів METRO

«Ми в «METRO Україна» щиро розділяємо біль українського народу та з великою повагою ставимося до пам’яті жертв Голодомору. Саме тому, компанія «METRO Україна» вважає неприйнятним для себе продовжувати співпрацю з блогерами Олександром Заліском, Олександрою Пустовіт, Наталією Литвин, Олександром Куровським, Дариною Запісочною, Тетяною Самбурською та ведучим Володимиром Остапчуком», – інформує компанія.Реакція METRO на «голодну тусу» блогерів у роковини Голодомору

  • Служба доставки «Нова пошта»

«Нова пошта» не підтримує висміювання пам’ятних подій та їх знецінювання в будь-якому вигляді. Безумовно, ми будемо враховувати нещодавній інцидент у нашому виборі лідерів думок для подальшої співпраці. Наразі в нас немає з ними діючих контрактів і домовленостей та, з огляду на інцидент, – не буде», – передає служба доставки.

Реакція «Нової пошти» на «голодну тусу» блогерів у роковини Голодомору

  • Телекомунікаційна компанія «Київстар»

«Наразі ми не плануємо співпрацювати з інфлюенсерами, які згадані в ЗМІ як учасники цього заходу», – повідомляє «Київстар».

Реакція «Київстару» на «голодну тусу» блогерів у роковини Голодомору

  • Бренд LOVARE

«Ми не підтримуємо подібні наміри й нам дуже прикро через ситуацію, що сталась. Ми поважаємо історію і не співпрацюємо з блогерами, які не поділяють наші цінності. Проявлення нашого бренду були до цього інциденту, наразі ми припинили співпрацю», – йдеться в повідомленні.

Реакція LOVARE на «голодну тусу» блогерів у роковини Голодомору

  • Бренд чоловічого одягу Andreas Moskin

«Офіційно! Andreas Moskin припиняє співпрацю з усіма «елітними» блогерами, які у цей день були на цій вечірці. Шановні лідери думок, думайте, що робите. Зазвичай у вас роль «праведних», але вчора ви показали істинне обличчя», – різко відреагували представники бренду.

Реакція Andreas Moskin на «голодну тусу» блогерів у роковини Голодомору