Блогери почали просити вибачення за «голодну тусу» після відмови брендів у співпраці. Фото та відео

Блогери почали просити вибачення за «голодну тусу» після відмови брендів у співпраці. Фото та відео

Блогер Олександр Заліско, який у День пам’яті жертв Голодоморів улаштував еротичну вечірку, попросив вибачення в людей, почуття яких він зачепив. Також до нього приєдналися Таня Самбурська та Олександр Куровський з дружиною Наталі Литвин.Так, у сторіз на своїй сторінці в Instagram Заліско зазначив, що його вибачення не стосуються людей, які «підтягнулися на шум». Він також заявив, що йому дзвонила поліція щодо вечірки (щоб подивитися фото та відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Хочу попросити вибачення у тих, чиї почуття зачепив. Але не в тих, хто просто підтягнувся на шум», – підкреслив Заліско.Вибачення Олександра Заліска.

Зі свого боку Самбурська сказала, що вона не знала про День пам’яті жертв Голодоморів у суботу. «Прошу вибачення, що не знала про те, що в суботу був такий день», – заявила блогерка.

Вибачення Тані Самбурської.

Олександр Куровський від себе і своєї дружини Наталі Литвин також попросив вибачення.«Ми були запрошені на день народження близького друга. Як завжди, виставляли сторіз зі святкування, бо хотіли розділити вечір із нашими близькими людьми. Зараз немає жодних виправдань за наші сторіз. Ані я, ані дружина жодним чином не хотіли святкуванням образити почуття людей і скорботи», – пояснив він.

Пост Олександра Куровського.

Зазначимо, що сама Литвин несподівано закрила свою сторінку в Instagram.

Наталі Литвин закрила свою сторінку.

Водночас правоохоронці склали адміністративний протокол на організатора заходу – 29-річного жителя Чернівецької області – за порушення карантинних правил, повідомляється на Facebook-сторінці поліції Львівської області. Йому загрожує штраф від 17 тисяч гривень.

Пост поліції Львівської області.

 

Залиште свій коментар