Багато російських військових відмовляються їхати в Україну, є дві причини, — Арестович

Багато російських військових відмовляються їхати в Україну, є дві причини, — Арестович

Багато російських військових відмовляються їхати воювати в Україну. І на те є дві вагомі причини.Факти масових відмов фіксує українська розвідка. Про це у ході щоденного брифінгу заявив радник голови ОПУ Олексій Арестович.

Першою причиною, з якої росіяни відмовляються від «відряджень» в Україну, є інформація про шалені втрати, які вже понесла Росія в розв’язаній нею війні.«Генеральний Штаб ЗСУ, Міноборони та розвідувальне співтовариство України відзначають вкрай низький морально-психологічний стан російських військ, які на багатьох ділянках перейшли до оборони. А найголовніше – резерви, які погано збираються для відправки на територію України. Багато військовослужбовців відмовляються просто їхати у відрядження в Україну. Причин тому декілька. Насамперед, це величезні втрати, які вони тут несуть і чутки або точні відомості про які вже досягли території Росії», — зазначив Арестович.

Він розповів, що подекуди втрати окупаційних підрозділів приголомшливі. Так, у батальонно-тактичній групі 200 окремої мотострілкової бригади ЗС РФ із 648 військових, що воювали в Україні, вижили лише троє.Наразі в окремих підрозділах, які Кремль намагається перекинути в Україну, рапорти на відмову їхати воювати, написали до половини особового складу.

«Незважаючи на залякування особового складу 7 гірської десантно-штурмової дивізії з Новоросійська позбавленням волі до 2 років за відмову брати участь у війні проти України, близько 50% особового складу одного з полків дивізії написали рапорти про відмову від участі в бойових діях. Також ми знаємо про відмову особового складу підрозділів Росгвардії і поліції російської їхати сюди. В Ростові-на-Дону 12 таких осіб, які знайшли в собі мужність відмовитися їхати вбивати український народ, зараз піддаються переслідуванням з боку російської влади», — розповів Арестович.

Він також зазначив, що новини про феномен Чорнобаївки вже дісталися до Росії. І феєричне десятиразове знищення техніки та окупантів на аеродромі під Херсоном також є однією з причин, чому росіяни не хочуть їхати в Україну. У тієї ж 7 гірської десантно-штурмової дивізії, яка відзначилась високою кількістю відмов, на аеродромі в Чорнобаївці розташовано передовий командний пункт.

«Можемо зрозуміти душевні страждання росіян з цієї дивізії і те, чому вони не хочуть їхати в Україну», — сказав Арестович.

Також радник голови ОПУ підтвердив інформацію про те, що в Чорнобаївці ЗСУ ліквідували командувача 49-ї армії Росії Якова Резанцева. Він став сьомим російським генералом, знищеним в Україні.

Радник голови ОПУтакож нагадав, що станом на ранок 25 березня орієнтовні втрати противника склали понад 16 100 вбитих військовослужбовців, 561 танк, 1625 ББМ, 291 артилерійську систему і 90 РСЗО, 49 засобів ППО, 115 літаків і 125 вертольотів, 1089 одиниць автомобільної техніки. 5 кораблів/катерів і 18 одиниць спецтехніки (засобів РЕБ та іншого дуже цінного військового обладнання).

 

 

Залиште свій коментар